Romantic sypialnia
Tegoroczną nowością są meble Romantic w kolorze wiśni antycznej. Jest to luksusowa wersja mebli z elementami litego drewna. Meble Romantic nadają wnętrzu wiele ciepła i romantyzmu z nutką nostalgii przywodząc na myśl meble ze szlacheckich dworków ukrytych wśród drzew i pachnących kwiatów.
Elementami systemu Romantic można umeblować zarówno pokój dzienny, młodzieżowy, a także jadalnię i sypialnię. Żadna sypialnia nie może obejść się bez łóżka - proponujemy miejsca do spania w dwóch wielkościach (140x208x68,2 i 160x208x68,2). Znakomitym uzupełnieniem łóżka są stoliki nocne - pojemne szafki na drobiazgi. Każda kobieta z przyjemnością zadba o urodę przy naszej toaletce - proponujemy mebel z szafkami, pojemnymi szufladkami i lustrem. Na blacie zmieszczą się niezbędne kosmetyki, natomiast w szufladkach można przechowywać biżuterię lub listu od ukochanego. Znakomitym uzupełnieniem sypialni Romantic będą meble tapicerowane - pufa oraz fotel. Garderoba znajdzie swoje miejsce w jednej z wielu szaf lub komór. Można wybierać spośród szaf 2-drzwiowej, 3-drzwiowej (z nadstawkami lub bez), komód z drzwiami lub szufladami - każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Romeo i Julia - jadalnia
Kolejną nowością systemu meblowego Romeo i Julia są meble do jadalni. Delikatne, z uchwytami w kolorze aksamitnego srebra o liniowym designerskim charakterze nawiązujących do włoskiego wzornictwa. Centralnym miejscem jadalni jest stół. Dla naszych klientów przygotowaliśmy stół rozkładany (125x85 cm, po rozłożeniu 225x85 cm) wraz pięknymi kremowymi krzesłami. Kolejnym nowym elementem jest regał szeroki (90x220) z przeszklonymi drzwiami (tzw. witrynka). Zarówno dolna jak i górna część mebla to zamykane szafki, natomiast część środkowa jest przeszklona, co pozwala na wyeksponowanie np. eleganckiego serwisu z porcelany. Meblem, który przyda się w każdej jadalni jest bufet, czyli komoda z drzwiami i szufladami. W centralnej części mebla umieszczone są szuflady (na przechowywanie np. sztućców lub innych drobnych przedmiotów) natomiast po bokach znajdują się zamykane szafki, w których pomieszczą się obrusy, serwetki itp.
Jak wszystkie meble z zestawu Romeo i Julia również meble do jadalni wykonane są z płyty laminowanej w dwóch kolorach do wyboru - jabłoń lub creme.
Imperium - jadalnia
Zestaw Imperium stylistyką nawiązuje do antycznych chińskich mebli. Dotychczas elementami zestawu można było umeblować sypialnię, pokój dzienny, młodzieżowy i gabinet. Tegoroczną nowością są meble Imperium do jadalni. Naszym klientom proponujemy rozkładany stół (125x85 cm, po rozłożeniu 225x85 cm) oraz do wyboru dwa rodzaje krzeseł tapicerowanych (z poręczami lub bez). Ponadto świetnym meblem do jadalni jest przeszklony regał (101x45x180cm), czyli popularna witrynka, której podstawę stanowi zamykana szafka. W szafce można przechowywać np. talerze, natomiast w części szklanej zastawę stołową lub ozdobną porcelanę Nowością jest również lampa zamocowana na wąskim regale z półeczkami (górna półka zamykana szczebelkowymi drzwiczkami z litego drewna).
Meble Imperium wykonane są z płyty laminowanej w kolorze grusza czerwona z elementami litego drewna.
Wyjątkowa stylistyka została doceniona przez ekspertów - zestaw Imperium został nagrodzony Złotym Medalem na tegorocznych targach Meble2003 w Poznaniu
Romeo i Julia - pokój młodzieżowy
Romeo i Julia to meble delikatne, charakterem nawiązujące do minimalistycznego włoskiego wzornictwa. Niesłychana popularność sypialni Romeo i Julia spowodowała, że postanowiliśmy wprowadzić do tej linii nowe elementy. Nowym meblem do sypialni a także do pokoju nastolatki jest toaletka. Ta niewielka szafka (nad którą można powiesić lustro z linii Romeo i Julia) pozwala na utrzymanie porządku śród kosmetyków. Na szerokim blacie można ustawić wszystkie niezbędne produkty potrzebne do pielęgnowania urody, natomiast szuflada pomieści biżuterię lub inne drobiazgi. Uzupełnieniem toaletki jest tapicerowana pufa. Niejedna nastolatka będzie chciała mieć w swoim pokoju toaletkę Romeo i Julia, tym bardziej, że nowością są również meble do pokoju młodzieżowego z tej linii. Korpusy mebli wykonane są z płyty laminowanej w kolorze drewna jabłoni natomiast fronty szaf i czoła szuflad można dobierać i dowolnie łączyć spośród dwóch kolorów - jabłoń i creme. Założeniem było stworzenie dwóch pokoi młodzieżowych - w kolorze jabłoń dla chłopaka i creme dla dziewczyny - niemniej jednak wszystko zależy od indywidualnych upodobań klienta.
Do pokoju młodzieżowego proponujemy pojedyncze łóżko (90x200 cm) z wysuwaną szufladą na pościel oraz regał na książki z zamykaną dolną szafką (90x220 cm), w której można przechowywać odzież. Niezbędnym elementem poko
ju każdego młodego uczącego się człowieka jest biurko. Biurko Romeo i Julia (94,6x130z76,8 cm) posiada wysuwaną półeczkę na klawiaturę komputera - dzięki czemu zyskujemy sporo miejsca na właściwym blacie biurka. W zależności od potrzeb szafka z półkami na książki i zeszyty może znajdować się zarówno po prawej jak i lewej stronie mebla.
Uzupełnieniem mebli w pokoju młodzieżowym może być jedna z produkowanych dotychczas szaf (narożna, dwudrzwiowa lub dostawka do szafy dwudrzwiowej).
Opracowanie:
Meble VOX
www: http://www.vox.pl/meble/
Zobacz również
-
Vox przedstawia Romantic w kolorze wiśni antycznej
dodano: 2003-06-18 | czytaj wiecej Tegoroczną nowością w ofercie VOX-a są meble Romantic w kolorze wiśni antycznej, które swojš premierę miały na tegorocznych targach w Poznaniu. Jest to luksusowa wersja mebli z elementami litego drewna. Nadają








