Emebel.pl - fachowo dla branży meblowej. Portal Emebel.pl - meble on-line

Profirma 2002

W dniu 7 czerwca 2002r, czołowy producent krzeseł i foteli biurowych z siedzibą w Turku firma PROFIm zaprosiła swoich partnerów handlowych na spotkanie integracyjno - szkoleniowe do Zamku Kliczków koło Bolesławca. Ta niecodzienna lokalizacja i przepiękna sceneria średniowiecznego zamku położonego wśród zielonych Borów Dolnośląskich była wystarczającym bodźcem i atrakcyjną zachętą do opuszczenia przepastnych biur i oderwania się od codziennych obowiązków.

Ta na stałe już wpisana w kalendarz organizowanych przez firmę wydarzeń impreza pod nazwą PROFIRMA 2002 odbiła się szerokim echem w branży mebli biurowych. Czołówka polskich i zagranicznych producentów i dealerów mebli biurowych miała okazję do zapoznania się z nowymi propozycjami asortymentowymi firmy i zmianami organizacyjnymi. Zainteresowanie wśród gości wzbudziła sygnalizowana już wcześniej strategia na nadchodzącą dekadę. Gościnne ,zmuszające do zadumy mury kliczkowskiego zamku skłaniały wszystkich do rozmyślań nie tylko nad przeszłością, ale przede wszystkim do snucia wspólnych planów w nadchodzącej trudno przewidywalnej przyszłości. Organizatorzy zadbali o wypełnienie 2 dniowego pobytu do maximum.
Zapewniono gościom nie tylko "strawę" szkoleniową, ale również pełen zaskakujących niespodzianek bogaty program rekreacyjno- artystyczny.

Podziwiano pełne autentyzmu walki z udziałem średniowiecznych rycerzy, popisy sztuki katowskiej i nie tylko. Najodważniejsi mieli okazję zmierzyć się w pojedynku z groźnymi Saracenami. Wielu chętnych stanęło do konkurencji wprost przeniesionych ze średniowiecza. Dużą popularnością cieszył się turniej łuczniczy. Największe zainteresowanie wzbudziło jednak, jak przystało na ludzi biznesu, płukanie złota. Szczęśliwcy mogli pochwalić się wypłukanymi pod okiem fachowców pięknymi samorodkami. Późną nocą goście zamku mogli się przekonać o istnieniu mrocznej magii, czarów i złych duchów. Punktem kulminacyjnym wieczoru był występ czołowego polskiego iluzjonisty Pana Macieja Pola . Zabawa trwała do świtu. Ranek pozwolił wrócić do rzeczywistości. Nazajutrz pożegnaniom nie było końca. Goście, zarówno krajowi jak i zagraniczni wyjeżdżali utwierdzeni w przekonaniu, że współpraca z PROFIM to nie tylko dobry interes ale i stabilniejsza przyszłość.

Poniżej prezentujemy fotoreportaż z tej imprezy:
Po kliknięciu na przedstawione zdjęcia, otworzy się nowe okno przeglądarki z oryginalną (dużą) wersją zdjęcia.

     

drukuj stronę