meble

Reklama

Wykorzystaj nasze doświadczenie
Internet coraz ważniejszym narzędziem            

Internet coraz ważniejszym narzędziem

Ponad trzysta tysięcy odsłon miesięcznie czyni Emebel.pl jednym z największych serwisów internetowych związanych z branżą meblarską. Odwiedza nas ponad 30 000 unikalnych użytkowników miesięcznie.

Skuteczna reklama w Emebel.pl

Bannery i inne formy graficzne

Mailing i dystrybucja informacji za pomocą Newslettera

Usługa umożliwia wysyłanie informacji komercyjnych sygnowanych wyłącznie przez Państwa firmę do wszystkich zarejestrowanych użytkowników naszego serwisu, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie takich wiadomości. Newsletter to cotygodniowa dawka wyselekcjonowanych informacji z branży. Doskonałe źródło wiedzy o zmianach i ciekawostkach na rynku. Dzięki tej usłudze informacje z Państwa firmy mogą znaleźć się wśród innych chętnie czytanych wieści.

Z rynku - nowości produktowe

Specjalna prezentacja wybranych produktów wraz z fotografiami i dokładnym opisem, link wraz z nagłówkiem na stronie glównej i dodatkowa informacja rozesłana w Newsletterze to bardzo efektywny sposób informowania o swojej działalności produkcyjnej, lub usługowej.

Publikacje

W dziale Publikacje znajdują się dłuższe opracowanie dotyczące firm i oferowanych przez nie produktów. Dzięki swojej formie, która przypomina artykuł o charakterze edukacyjnym, Publikacje stanowią doskonały sposób na dotarcie do Klientów zmęczonych agresywną reklamą. W dziale Publikacje mogą Państwo zamieścić fotoreportaże z imprez firmowych, wywiady, opracowania techniczne oraz inne artykuły związane z promocją firmy.

Więcej informacji pod adresem info@emebel.pl