meble

SOLO SP. z o. o.

 SOLO SP. z o. o. 
Al. Jerozolimskie 214
02-486 Warszawa
woj. mazowieckie
tel. 0048 22 3359846   fax: 0048 22 3359847
www: www.solomeble.pl
kontakt: biuro@solomeble.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

SoloMeble Nasza Firma oferuje najwyższej klasy wyposażenie biur, zarówno wnętrz gabinetowych jak i pracowniczych. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta spełniła oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W ofercie posiadamy szeroki asortyment biurek, stołów konferencyjnych, ław, szaf, oraz krzeseł. Oferujemy też dużą gamę systemów pracowniczych oraz biurowych mebli wypoczynkowych. Bogactwo wzorów, kolorów, oraz najwyższej jakości materiały dają naszym klientom praktycznie nieograniczone możliwości eleganckiej aranżacji wnętrz. Meble znajdujące się w naszej ofercie to produkty ekskluzywne, o najwyższej jakości wykonania, dostępne w przystępnych, atrakcyjnych cenach.

Dysponujemy własnym transportem i ekipą montażową. Wykonujemy również specjalne meble na zamówienia indywidualne. Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią w meblach nie tylko elegancję i dobre wzornictwo, ale też wygodę i jakość, która zostaje na lata.

Naszą największą ambicją jest satysfakcja naszych klientów.
Naszą receptą na sukces najwyższa jakość oferowanych produktów.

Jesteśmy otwarci na propozycję współpracy. Firmy które są zainteresowane dystrybucją naszych produktów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
- Biurka, szafy, komody
- Stoły konferencyjne, ławy, stoliki
- Fotele gabinetowe
- Systemy pracownicze
- Meble wypoczynkowe
- Meble hotelowe

Produkty

   
BIURKO - 02181B
Biurka wykonane z płyty MDF i litego drewna.
Kolor:brąz (orzech amerykański)

Model: 02181B
wymiary(mm): 1800W*900D*760H
   
BIURKO - 05221B
Harmonia i elegancja, tak w dwóch słowach można określić nasze biurka. Modna estetyka połączona z tradycyjną techniką łączenia naturalnego budulca jakim jest drewno

Biurka wykonane z płyty MDF i naturalnych drewnianych laminatów w kolorze orzecha amerykańskiego.


Model: 05221B
wymiary(mm): 2200W*1100D*760H
   
BIURKO - 66241U
Harmonia i elegancja, tak w dwóch słowach można określić nasze biurka. Modna estetyka połączona z tradycyjną techniką łączenia naturalnego budulca jakim jest drewno

Biurka wykonane z płyty MDF i litego drewna.
Kolor:brąz (orzech amerykański)

Model: HERION B (662B)
wymiary(mm): 2400W*1100D*780H
   
BIURKO - VERENE
Modna estetyka połączona z tradycyjną techniką łączenia naturalnego budulca jakim jest drewno

Biurka wykonane z płyty MDF i litego drewna.
Kolor:brąz (orzech amerykański)

Model: 22161U VERENE
wymiary(mm): 1600W*800D*760H

W - szerokość
D - głębokość
H - wysokość
   
BIURKO EDISON
Biurka wykonane z płyty MDF i litego drewna.
Kolor:brąz (orzech amerykański)

Model: 2G161U
wymiary(mm): 1600W*800D*760H
   
FOTEL - F06A-1
Nasze fotele wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dających wygodę i przede wszystkim komfort siedzenia. Wykonane są z naturalnej skóry i wykończone naturalnym drewnem.

Oferta przedstawia ekskluzywne a zarazem proste w obsłudze fotele i krzesła biurowe. Charakteryzuje je piękne wzornictwo połączone z perfekcją wykonania. Ergonomia fotelu gwarantuje, że nawet po kilkugodzinnym dniu pracy zmęczenie jest nie odczuwalne.
   
FOTEL - F31A-1
Oferta fotelo SoloMeble przedstawia ekskluzywne a zarazem proste w obsłudze fotele i krzesła biurowe. Charakteryzuje je piękne wzornictwo połączone z perfekcją wykonania. Ergonomia fotelu gwarantuje, że nawet po kilkugodzinnym dniu pracy zmęczenie jest nie odczuwalne.
   
KOMODA - 094-U
Szafy i komody w naszej ofercie są uzupełnieniem do gabinetów prezesowskich.
Wykonane są z litego drewna i płyty MDF.

Szafy. szafki, komody z witrynami i z nadstawką można dowolnie łączyć, według własnych potrzeb.
Bogate wzornictwo i funkcjonalność z pewnością zadowolą każdego klienta.

Model: 094-U
Wymiary(mm): 1470W*400D*800H
   
Meble hotelowe - ANNA
Zestaw wykonany z płyty MDF i litego drewna. Uchwyty wykonane z metalu w kolorze złota.Listwy ozdobne w kolorze złota.

Tapicerka w kolorze beżowym.

W skład zestawu wchodzą

zagłówki
1800*40*720H szt. 1

szafka nocna
600*500*550H szt. 1

toaletka
1250*600*750H szt. 1

szafka pod telewizor
870*600*750H szt. 1

szafka na bagaż
820*600*550H szt. 1

lustro nad toaletka
720*1000H szt. 1

stolik okolicznościowy
600*550H szt. 1

krzesło do toaletki szt. 1

krzesło do stolika okolicznościowego szt. 2

łóżko
2000*1200*300 szt. 1
   
STOLIK - Q-66UC
W ofercie firmy znajdziecie Państwo różnorodną ofertę stolików i ław.
Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, o pięknym wzornictwie i perfekcyjnym wykonaniu.


Model: Q-66UC
Wymiary(mm): 1200W*600D*400H
   
System mebli pracowniczych
Meble pracownicze wykonane są z płyty MDF, elementów stalowych, szkła i plastiku.

Różnorodność konstrukcji, kolorystyki i wymiarów zapewnią Państwu właściwe rozmieszczenie systemów i jednocześnie zapewnią wiele miejsc pracowniczych, z wykorzystaniem nawet niewielkich powierzchni.
   
Zestaw wypoczynkowy - S35A-Z
Oferowane zestawy wykonane są ze skór naturalnych i różnorodnych materiałów.

Każda pozycja w sklepie ma swoje określone przeznaczenie, które jest w rzeczywistości połączeniem piękności, wygody i znakomitego gustu.

Zestaw można zamówić w takim połączeniu jak na zdjęciu, bądź można go dopasować do indywidualnych potrzeb i gustu klienta.

Zobacz również