meble
 Grupa Nowy Styl i partnerstwo handlowe z HNI Corporation
Grupa Nowy Styl wydała komunikat, w którym informuje o nawiązaniu partnerstwa handlowego z HNI Corporation, jednym ze światowych liderów rozwiązań biurowych. Dzięki partnerstwu, HNI i Grupa Nowy Styl stworzą jednorodną sieć obsługi i wsparcia dla globalnych klientów.

Wspólne wartości i spójna wizja obu firm sprawiają, że będą one mogły zapewnić ten sam poziom usług i skuteczne rozwiązania na całym świecie, a przez to wspierać klientów w działalności na dynamicznym rynku międzynarodowym.

– Do współpracy skłoniło nas podobieństwo strategii biznesowej, koncentracja na kliencie i komplementarny zasięg geograficzny działalności. Naszych lokalnych klientów w Europie i poza nią będziemy nadal obsługiwać samodzielnie, ale dzięki współpracy z HNI znacząco wzmacniamy swoje możliwości i pozycję konkurencyjną w projektach globalnych – komentuje Adam Krzanowski, prezes Grupy Nowy Styl.

Grupa Nowy Styl i partnerstwo handlowe z HNI Corporation


Oficjalne ogłoszenie współpracy miało miejsce podczas targów NeoCon w Chicago (11-13.06.2018). Firmy będą aktywnie współpracować, przede wszystkim wspólnie występować w międzynarodowych przetargach.

Kilka słów o HNI Corporation

HNI Corporation (spółka notowana na nowojorskiej giełdzie NYSE) zapewnia produkty i rozwiązania dla domów i środowisk pracy. Firma jest wiodącym dostawcą i producentem mebli biurowych oraz światowym producentem kominków, pieców i akcesoriów dla palenisk domowych. Szerokie portfolio HNI tworzą uznane na rynku marki rozwiązań biurowych (Allsteel, Hon, Gunlocke, Lamex, HBF, HBF Textiles, Maxon i HNI India), dzięki którym firma może zaspokajać różnorodne potrzeby klientów na rynkach Ameryki Północnej, Azji i Pacyfiku oraz Australii.

fot. Grupa Nowy StyL


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.