meble
 Tytuł „Global Success Leader” dla Grupy Nowy Styl

Grupa Nowy Styl odniosła kolejny sukces. Firma otrzymała prestiżową nagrodę w konkursie „European Leadership Awards”, zwyciężając w obszarze „Global Succeseader Leader”.

Nagrody „European Leadership Awards” przyznaje  Executive Club – elitarny klub zrzeszający topowych menadżerów największych firm, wyznaczających kierunki rozwoju polskiej gospodarki. Laureaci wybierani są w kilku kategoriach, m.in. w dziedzinie innowacji, wizjonerstwa i osobowości.

Grupa Nowy Styl zwyciężając w obszarze „Global Succeseader Leader” została doceniona za transakcję dokonaną przez firmę w styczniu 2018 roku, a mianowicie za objęcie większościowego pakietu udziałów w działającej w branży wyposażenia hoteli spółce Stylis Dubai.

Tytuł „Global Success Leader” dla Grupy Nowy Styl

– Nagrodzona firma eksportuje swoje produkty do 60 krajów świata oraz produkuje trudne do wyobrażenia 8 mln krzeseł i mebli rocznie! – przedstawił laureata Piotr Kroenke, Dyrektor Generalny Globe Trade Centre S.A., podkreślając jednocześnie znaczenie śmiałego kroku związanego z rozszerzeniem działalności Grupy Nowy Styl na Bliski Wschód.

Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 9 kwietnia w Warszawie i towarzyszła VI edycji European Executive Forum – międzynarodowemu kongresowi z udziałem ekspertów w dziedzinie biznesu i nauki. Statuetkę „Global Success Leader” odebrał Adam Krzanowski, Prezesa Zarządu Grupy Nowy Styl.

– Dzięki dokonanym w ostatnich latach transakcjom w Niemczech, Szwajcarii, Holandii, a teraz na Bliskim Wschodzie, znacznie poszerzyliśmy ofertę naszych produktów i usług oraz umocniliśmy pozycję lidera w branży – komentuje.

– Prognozujemy, że zakup spółki Stylis Dubai pozwoli na zwiększenie naszej sprzedaży o 10-20 mln euro rocznie – przewiduje Rafał Chwast, Wiceprezes i Dyrektor Finansowy Grupy Nowy Styl.

Zarząd liczy także, że silny zespół i kolejne udane realizacje w regionie Zatoki Perskiej stanowić będą dobry punkt wyjścia dla dalszej ekspansji do Afryki czy do Indii. 

fot. Grupa Nowy Styl


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.