meble
 Złoty Laur Konsumenta i tytuł Top Marka 2018 dla firmy REJS
W ramach plebiscytu Laur Konsumenta 2018 firma Rejs została uhonorowana dwoma tytułami: Złoty Laur Konsumenta 2018 oraz Top Marka 2018.

To nie pierwszy Laur Konsumenta firmy Rejs. W tym roku jednak, co warto podkreślić, produkty Rejs nie tylko uplasowały się na pierwszym miejscu w swojej kategorii, ale uzyskały również aż 30% całkowitej liczby głosów.

Laur Konsumenta to w formie plebiscytu ogólnopolski projekt konsumencki mający za zadanie wyłonienie najbardziej popularnych wśród klientów produktów, marek i usług w różnych kategoriach. Na produkty głosują ci, którzy z nich korzystają, czyli użytkownicy.

Złoty Laur Konsumenta 2018 i tytuł Top Marka 2018 dla firmy REJS

Plebiscyt Laur Konsumenta daje wiele korzyści samym producentom i dystrybutorom, którzy dowiadują się z niego jakie produkty i usługi w danych kategoriach są obecnie najbardziej popularne. Korzystają też finalni użytkownicy, którzy mogą podejmować lepsze decyzje zakupowe.

Top Marka, z kolei jest szczególnym wyróżnieniem nadawanym firmom, którym rokrocznie udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Klienta. Ostatecznej oceny pozycji marki, po analizie jej popularności oraz głosów przyznanych przez klientów w plebiscycie Laur Klienta dokonuje Komisja Konkursowa.

Złoty Laur Konsumenta 2018 i tytuł Top Marka 2018 dla firmy REJS

fot. REJS


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.