meble
8. Interior Design Forum

8. edycja Interior Design Forum czyli specjalistyczne spotkanie targowe całej branży tekstyliów domowych odbędzie się 2 marca br.

Interior Design Forum są organizowane dwa razy do roku i zawsze w Warszawie. Najbliższa edycja - ta wiosenna jak w/w odbędzie się 2 marca 2016 r., termin edycji jesiennej to 14 września 2016 r.

Interior Design Forum odbędzie się na terenie PGE Narodowego. Z racji większej liczby wystawców, do ich dyspozycji zostanie udostępniona przestronna Galeria z widokiem na stadionową murawę, gdzie będzie można jeszcze z większym rozmachem zaaranżować stoiska i swobodnie poruszać się w targowej przestrzeni.

PGE Narodowy to dobre miejsce na organizację tego typu spotkań targowych. Po pierwsze - daje gwarancję łatwego i szybkiego dojazdu z centrum Warszawy, i to zarówno autem, jak też środkami komunikacji miejskiej. Po drugie - wszyscy zmotoryzowani uczestnicy spotkania, jak zawsze będą mieć zapewniony bezpłatny parking.

Należy przyznać, że Interior Design Forum za każdym razem przykuwa uwagę całej branży tekstyliów domowych począwszy od pracowni dekoracji i stylizacji okien, poprzez sieci handlowe aż po dekoratorów, projektantów i architektów wnętrz, a zwiedzający mają zagwarantowany wstęp wolny zarówno na ekspozycje, jak też na wydarzenia towarzyszące targom.

 

8. Interior Design Forum zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Bazując na bogatym branżowym doświadczeniu i wieloletnich tradycjach Interior Design Forum, organizatorzy zaproponują uczestnikom targów wiosennych profesjonalne warsztaty dotyczące tekstyliów, wykłady i prezentacje najnowszych technologii i trendów wzorniczych w branży tkanin. Nie zabraknie również tematyki koncentrującej się na marketingu, retailu i visual merchandisingu.

A co zobaczymy na targowych ekspozycjach? Otóż zaprezentowane zostaną tekstylia domowe, począwszy od dekoracji okiennych, przez produkty zdobiące podłogi, ściany, aż po tkaniny obiciowe, tekstylia pościelowe, kuchenne, łazienkowe i stołowe. Dla wystawców - producentów i importerów będzie to doskonała okazja do przedstawienia swoich, z reguły już nowych ofert produktowych przyszłym klientom oraz pogłębienia relacji z dotychczasowymi odbiorcami.

Organizatorem Interior Design Forum jest firma Promedia.

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.