meble
Axia Award 2017 dla Schattdecor
Firma Schattdecor została nagrodzona Axia Award 2017 w kategorii “Zarządzanie zasobami ludzkimi”.

Rozdanie nagród odbyło się na uroczystej gali w teatrze Capitol w Düsseldorfie, w dniu 29.11.2017, podczas której zaprezentowano najlepsze przykłady zarządzania w średniej wielkości przedsiębiorstwach.

Firma Schattdecor została wybrana z grupy 30 finalistów - wśród, których znalazły się takie firmy jak Stabilo, Edding, Cewe, Ritter Sport i Develey. 

“Laureat od lat prowadzi bardzo intensywną i zróżnicowaną pracę w zakresie personalnym w celu doboru właściwej  kadry pracowniczej i jej długofalowego utrzymania. Lider branży słynie ze swojej kultury pracy, bazującej na działaniach fair play, odpowiedzialności  i  autentyczności. Najlepszym dowodem na to, że takie działanie jest opłacalne jest fakt, iż średni staż pracy w przedsiębiorstwie wynosi 14 lat.” – stwierdził Holger Loesch, z-ca dyrektora Izby Przemysłowej Bawarii (BDI) w swoim przemówieniu gratulacyjnym.

To nie pierwsza nagroda Axia Award dla Schattdecor. W roku 2008 firma otrzymała ją w kategorii “Wartości”, a odebrał ją wówczas Prezes Reiner Schulz. Dziesięć lat później swoją dumę z nagrody mógł wyrazić obecny Prezes Schattdecor - Roland Auer, który powiedział:

„To wyróżnienie jest dla nas przypieczętowaniem naszych działań i zobowiązaniem zarazem. Człowiek zawsze był u nas w centrum uwagi, zarówno w fazie budowania firmy przez Waltera Schatta jak i podczas prezesury Reinera Schulza. Moim zasadniczym zadaniem jest kontynuacja tej polityki, tak by firma nasza była zawsze postrzegana jako atrakcyjny pracodawca.”

fot. Schattdecor


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.