meble
Blok targów Furnica i Sofab 2018

Wszyscy producenci mebli powinni odwiedzić poznański blok targów zaopatrzenia dla przemysłu meblarskiego, w skład którego wchodzą targi FURNICA i SOFAB. Termin targów 11-14.09.2018.

Sprawdź więc - jakie atuty posiadają i dlaczego warto wziąć udział w Międzynarodowych Targach Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowych Targach Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB.

Po pierwsze: ponad 15.000 profesjonalnych zwiedzających z kraju i zagranicy
Po drugie: okazja do promocji oferty wśród przedstawicieli tysięcy małych i średnich zakładów meblarskich i tapicerskich
Po trzecie: obecność szefów największych firm meblowych uczestniczących w III Ogólnopolskim Kongresie Meblarskim
Po czwarte: współpraca z hurtowniami komponentów i materiałów do produkcji mebli tapicerowanych z całej Polski
Po piąte: dofinansowanie przyjazdów na targi dla grup producentów mebli, stolarzy i tapicerów (od 8 osób) - szczegóły dofinansowania TUTAJ

W tym samym czasie, o czym należy wspomnieć odbędą się również Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.

Tegoroczna DREMA rozszerza grono dotychczasowych partnerów, którzy przygotują szereg  interesujących wydarzeń: studio na żywo Dom i Drewno, Akademia Pelletu, Strefa BHP, warsztaty produkcji mebli InfoTEC WorkShop. Ponadto, zapoczątkowana koncepcja z poprzedniej edycji Wystawa Design w Drewnie przekształci się w projekt DREMA DESIGN, który pozwoli na szersze zaprezentowanie możliwości wykorzystania drewna i materiałów drewnopochodnych do artystycznych inspiracji.

fot. MTP


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.