meble
MT Targi Polska - nowa lokalizacja

Organizator Targów – MT Targi Polska S.A. informuje, że przyszłoroczne 23. Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro oraz 12. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel odbędą się w nowej lokalizacji.

Termin przyszłorocznych targów to: 27-29 marca 2019 r., a ich miejsce będzie Ptak Warsaw Expo.

Tomasz Szypuła, prezes zarządu Ptak Warsaw Expo, powiedział: „Niezmiernie się cieszę, że zagości u nas impreza takiego formatu. Dziękuję Pani Prezes Urszuli Potęga za zaufanie i wybór naszego ośrodka, w którym organizowane będą targi EuroGastro i WorldHotel w nadchodzących latach. Nie ukrywam, że MT Targi Polska jest wymagającym partnerem i uzgodniliśmy, że Ptak Warsaw Expo dokona w obiekcie wynajmowanym przez MT Targi Polska dodatkowych prac udoskonalających istniejącą infrastrukturę w szczególności, w kontekście przygotowania dodatkowych kanałów z mediami (prąd, woda, sprężone powietrze)” .

„Bardzo się cieszę, że Targi EuroGastro są uważane za największe tego typu wydarzenie w Polsce dedykowane branży HoReCa” – stwierdziła Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska – „Naszą rolą jest nadanie mu godnej oprawy i zapewnienie odpowiednich warunków, zarówno Wystawcom, jak i Gościom. Tak będzie i tym razem w Ptak Warsaw Expo”.

W tym roku w obu imprezach targowych wzięło udział blisko 300 wystawców z 20 krajów i 20.000 zwiedzających. Przedstawiciele branży gastronomicznej i hotelarskiej zapoznali się z najnowszymi trendami rynkowymi oraz wzięli udział w interesujących szkoleniach. Dodatkową atrakcję stanowiły konkursy kulinarne organizowane przez znanych i cenionych szefów kuchni, liczne degustacje oraz bogata oferta wydarzeń towarzyszących.

fot. MT Targi Polska


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.