meble
Złote Medale MTP targów FURNICA 2017
Poznaj laureatów Złotego Medalu MTP na Międzynarodowych Targach Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA 2017.

Jury niezależnego Sądu Konkursowego Złotym Medalem MTP nagrodziło dwa produkty: zawias T-type Glissando Titus (fot.2) oraz zestaw kołowy LINEA Ø50 (fot.3).

Kilka słów o nagrodzonych produktach:

Nagrodzony zawias T-type Glissando Titus, który został zgłoszony do konkursu przez firmę Titus Polska posiada najszybszy system instalacji wysokich frontów meblowych wyposażonych w więcej niż 2 zawiasy. Można go stosować w drzwiach o grubości do 26 mm. Produkt prezentowany będzie na targach FURNICA w paw. 3A, stoisko 23.

Drugi "złoty" produkt - zestaw kołowy LINEA Ø50 z łożyskiem kulkowym, którego producentem jest firma TENTE oferuje przede wszystko dużą nośność – 100 kg, przy małej wysokości całkowitej – 50 mm. Koło LINEA dostępne jest w 9 standardowych kolorach i do wyboru, na zamówienie w kolorach niestandardowych. W kole można zmienić kolor kapsla, bieżni, budowy i dźwigni hamulca, a dodatkowo - tu również na zamówienie - istnieje możliwość naniesienia techniką laserowego graweru np. logotypu firmy na dowolnej części koła. Produkt prezentowany będzie na targach FURNICA w paw. 3A, stoisko 72.

Tegoroczne targi FURNICA odbędą się w dniach od 12 do 15 września 2017. 

fot. MTP/serwisy firm


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.