meble

Adal Sp. z o.o.

 Adal Sp. z o.o. 
Prosta 21 - ADAMÓWEK
05-152 Czosnów
woj. mazowieckie
tel. (022) 785-01-78   fax: (022) 785-09-24
www: www.adal.com.pl
kontakt: info@adal.com.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Adal jest znanym na rynku polskim i europejskim producentem urządzeń, aparatów i instalacji mających zastosowanie w szeroko rozumianej technice powierzchniowej, jak również wytwórcą urządzeń do montażu, zakuwania i testowania przewodów wysokociśnieniowych.
Początki historii firmy sięgają 1981 roku. Od samego początku firma dynamicznie się rozwijała. Adal stara się zawsze stosować najnowsze rozwiązania technologiczne. Dlatego też często nasze produkty nagradzane są na targach branżowych.
- urządzenia do malowania farbami ciekłymi
- urządzenia do transportu i rozpylania płynów
- urządzenia do ekstruzji klejów i uszczelniaczy
- aparaty do malowania farbami proszkowymi
- linie malarskie
- urządzenia do montażu i okucia przewodów ciśnieniowych
- instalacje do realizacji specjalnych procesów w zakresie inżynierii chemicznej
- urządzenia do transportu technologicznego.

Produkty

   
Linie malarskie
ADAL projektuje i dostarcza linie malarskie "pod klucz" zarówno do malowania farbami ciekłymi jak i proszkowymi. Główne elementy składowe takich instalacji to wanny lub komory natryskowe do przygotowania powierzchni, suszarki do usuwania wody po przygotowaniu powierzchni, kabiny malarskie, piece do suszenia lub stapiania farby, systemy transportu ręcznego lub mechanicznego i manipulatory.
   
Malowanie Mokre
Dzięki szerokiemu wyposażeniu możemy spełniać wymagania wszystkich odbiorców i nasze aparaty są stosowane zarówno do produkcji mebli, gdzie wymagane jest perfekcyjne wykończenie powierzchni jak i do ciężkiej antykorozji w stoczniach i w hydrotechnice, gdzie nakłada się powłoki ochronne o grubości do 1 mm przy zastosowaniu farb high-solids.

Zobacz również