meble
 Meble.pl S.A. otrzymało nagrodę główną programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2016

Firma Meble.pl S.A. została laureatem XIX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” otrzymując Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2016 oraz nagrodę główną, Statuetkę Przedsiębiorstwo Fair Play przeznaczoną dla najlepszych firm spośród laureatów programu danej edycji.

Meble.pl S.A. po raz pierwszy laureatem Konkursu zostały w 2010 r. Od tamtej pory marka niezmiennie w swojej działalności kieruje się uczciwością, rzetelnością oraz zasadami etyki.

Świadczy o tym przyznany jej po raz kolejny Certyfikat Jakości Biznesu a także Statuetka Przedsiębiorstwo Fair Play będąca nagrodą główną. Otrzymują ją najlepsze firmy spośród laureatów programu w danej edycji. Decyzje o ich przyznaniu podejmuje Kapituła podczas posiedzenia po zakończeniu II etapu. Najlepsi muszą nie tylko być wzorem do naśladowania, lecz także szczególnie wyróżniać się na tle pozostałych uczestników. Natomiast certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" potwierdza dbałość o właściwe relacje we wszystkich sprawdzanych w trakcie trwania programu dziedzinach. Otrzymują go przedsiębiorstwa, które spełniły wszystkie wymagania regulaminowe.

Meble.pl S.A. otrzymało nagrodę główną programu Przedsiębiorstwo Fair Play 2016

Uroczyste wręczenie certyfikatów i nagród odbyło się w Warszawie 25 listopada w EXPO XXI.

Oprócz tegorocznych Laureatów na Gali pojawili się przedstawiciele władz państwowych oraz samorządowych, a także przedstawiciele sektora bankowego. Galę poprowadziła znana dziennikarka i prezenterka Anna Popek. W imieniu Meble.pl S.A. nagrodę główną wraz z gratulacjami z rąk Jerzego Kwiecińskiego, Sekretarza Stanu; Andrzeja Arendarskiego, Prezesa Krajowej Izby Gospodarczej oraz Mieczysława Bąka, Prezesa Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym odebrała Izabela Łukawska, Specjalista ds. Marketingu.

  Meble.pl S.A. po raz pierwszy laureatem Konkursu zostały w 2010 r. Od tamtej pory marka niezmiennie   Meble.pl S.A. po raz pieW imieniu Meble.pl S.A. nagrodę główną wraz z gratulacjami z rąk Jerzego Kwiecińskiego, Sekretarza Stanu; Andrzeja ArendarskiegoW imieniu Meble.pl S.A. nagrodę główną wraz z gratulacjami z rąk Jerzego Kwiecińskiego, Sekretarza Stanu; Andrzeja Arendarskiego

- Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” to nagroda za codzienną pracę opartą na szacunku do pracowników, partnerów biznesowych i organów prawa, oraz zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności lokalnej i całego kraju. To również zobowiązanie do ciągłego doskonalenia – podkreślił  dr Mieczysław Bąk, prezes Fundacji „Instytut badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym”.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą.

Program FAIR PLAY ma na celu przede wszystkim promocję etyki w działalności gospodarczej, a więc rzetelnego postępowania przez przedsiębiorców w relacjach z pracownikami, klientami czy kontrahentami. Nagrodzone firmy działają zgodnie z przyjętymi normami społecznymi oraz obowiązującymi zasadami prawa.

fot. IBnDiPP


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.