meble
Deftrans – nowa baza mebli, umywalek i luster

Pobierz uaktualnioną  bazę mebli, umywalek i luster marki Defra i modułowych mebli łazienkowych marki Ø NAS i zaprojektuj łazienkę funkcjonalną i piękną.

DEFRA i Ø NAS to marki mebli łazienkowych produkowanych przez polskiego producenta mebli łazienkowych, firmę Deftrans. Jej oferta jest niezwykle szeroka i zawiera różnorodne meble, które spełnią oczekiwania funkcjonalne i estetyczne szerokiego grona odbiorców.

Najnowsza aktualizacja bazy obejmuje całą kolekcji marki Defra oraz meble modułowe z oferty marki Ø NAS. Zaktualizowana baza 3D pozwoli projektantom i architektom wnętrz na stworzenie wielu ciekawych i inspirujących aranżacji łazienek.

Co nowego w bazie marki Defra?

·         Komplet modeli szafek łazienkowych z nagrodzonej Diamentem Meblarstwa i wyróżnionej tytułem Łazienka – Wybór Roku 2019 kolekcji SENSO, a także FLOU, POINT i ALESIA i innych. 

·         Znane i cenione kolekcje mebli łazienkowych, takie jak COMO, GUADIX, MURCIA, OP-ARTY czy GRANADA w nowych odświeżonych kolorach i z nowymi funkcjonalnymi rozwiązaniami.

·         Nowe umywalki: zgrabna Fontino, kompaktowa Matrix oraz elegancka Frame w 3 wymiarach,

·         Nowe kolory lakierów i wybarwienia dekorów

Kolekcje łazienkowych mebli modułowych marki Ø NAS to

·         STILLA i TORINO wraz z  dopasowanymi blatami i umywalkami oraz

·         kolekcja różnorodnych pod względem wymiarów szafek MultiOPEN z lakierowanymi drzwiami oraz MultiGLASS z lustrzanymi frontami, których intrygujące układy doskonale wypełnią łazienkowe wnęki, zapewniając dodatkowe miejsce do przechowywania

·         uzupełnieniem powyższych kolekcji są otwarte półki QBIK w dwóch wymiarach i kolorach – białym i buku truflowego, które pięknie wyglądać będą w każdym pomieszczeniu.

Zaktualizowana baza produktów firmy Deftrans pozwoli na stworzenie pięknej, funkcjonalnej aranżacji, która doskonale wykorzysta dostępną przestrzeń, a dzięki projektowi pozwoli klientowi na dokonanie najlepszego wyboru.

Aktualna baza produktów 3D dostępna jest na stronie marki Defra pod tym linkiem.

Więcej inspiracji, kolekcji i produktów marki Defra znajdą Państwo na stronie www.defra.pl, www.o-nas.eu i portalach społecznościowych: Facebook, Pinterest i Instagram.


tagi: defra

Zobacz również