meble
FURNICA, DREMA, SOFAB promocyjne ceny tylko do 27 maja

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB oraz Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbędą się w dniach od 13 do 16 września 2016 roku.

Mamy dobrą wiadomość dla firm chcących wziąć udział w targach zarówno FURNICA, DREMA jak i SOFAB 2016, a mianowicie jest szansa skorzystania z promocyjnej oferty cenowej za udział w tegorocznych targach.

 

Firmy chcące skorzystać z promocji powinny przesłać organizatorom zgłoszenie udziału do dnia 27 maja. Ponadto, zgłoszenie w tym terminie zwiększa także szanse na realizację życzeń dotyczących lokalizacji Państwa stoiska.

50 proc. więcej kluczowych zwiedzających
W 2015 r. zapoczątkowane zostały znaczące zmiany w formule targów Furnica i Sofab. Ich celem jest, by poznańskie wydarzenie stało się najważniejszym centrum kontraktowania komponentów i materiałów do produkcji mebli dla producentów z Polski i całej Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Pierwsze efekty były widoczne już w minionym roku. „Przebudowaliśmy dość głęboko naszą strategię oraz kampanię promocyjną, kładąc szczególny nacisk na rozwój programu hosted buyers dla najważniejszych producentów mebli z kraju i zagranicy oraz dotarcie z informacją o targach do jak najszerszego grona mniejszych zakładów meblarskich w całej Polsce”, mówi Józef Szyszka, dyrektor targów FURNICA i SOFAB.

 

      Skutek – w 2015 r. zarejestrowano znaczący, ponad 50-procentowy wzrost udziału kluczowych producentów mebli. Wśród zwiedzających obecni byli przedstawiciele takich liderów rynku, jak: Black Red White, BFM, Szynaka Meble, IMS, Ludwik Styl, Taranko, Meblik, Noti, Tombea, Komandor, Libro, Paged Meble, Meblomax i wielu innych znaczących producentów mebli skrzyniowych i tapicerowanych. Dzięki intensywnym działaniom promocyjnym do Poznania przyjechała także spora liczba zwiedzających z zagranicy. Największa grupa zagranicznych profesjonalistów pochodziła z Ukrainy. Stanowili oni aż 19 proc. gości z zagranicy. Targi zwiedziło też sporo gości z Białorusi, Litwy, Niemiec, Czech, Belgii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Rosji, Austrii, Szwecji, Turcji, Izraela, Łotwy i Estonii.

Co nowego w 2016?
W tym roku Targi Poznańskie zamierzają kontynuować intensywną kampanię promocyjną.

        „Rozbudowaliśmy naszą bazę kilku tysięcy małych i średnich zakładów meblowych z całej Polski, dla których przygotowujemy specjalny pakiet bezpłatnych świadczeń oraz pomoc w organizacji ich przyjazdu i pobytu w Poznaniu”, wyjaśnia dyrektor Szyszka.

 

        Kolejną ważną grupą zwiedzających, którą organizatorzy zamierzają przyciągnąć we wrześniu na targi, są przedstawiciele hurtowni i sieci dystrybucji komponentów i materiałów do produkcji mebli. W planie jest zorganizowanie specjalnie dla tej grupy cyklu szkoleń i prezentacji. Producentów powinien zainteresować natomiast blok wydarzeń i wystaw poświęconych aktualnym trendom designerskim w produkcji mebli, które mają wzbogacić program tegorocznych targów. Ważnym wydarzeniem będzie kontynuacja rozpoczętych podczas targów MEBLE POLSKA w marcu obchodów jubileuszu 20-lecia Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli.
 

fot. MTP

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.