meble
Niemieckie targi po lockdownie
Niemcy są gotowi na organizację targów w reżimie sanitarnym. Pierwsze, po dłuższej przerwie, imprezy dla branży meblarskiej to M.O.W. we wrześniu i „Orgatec” w październiku.

 

Niemiecki rynek jest dla polskiej branży meblarskiej kluczowy. To tam trafia co trzeci mebel wyprodukowany w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że okazja do wizyty będzie już niebawem – zaplanowane na 20-24 września targi M.O.W. w Bad Salzuflen, odbędą się w terminie.

 

 

Kolejne, odbywające się w cyklu dwuletnim targi „Orgatec”, będą miały miejsce w Kolonii w dniach 27-31 października. Jak informuje Anna Grenke, dyrektor Przedstawicielstwa Targów Koelnmesse w Polsce, dla targów w Kolonii rok 2019 przeszedł do historii jako rok rekordowy. Poziom obrotów po raz pierwszy przekroczył 400 mln euro i był trzecim z kolei pozytywnym rokiem wzrostu. Rozwinęliśmy nasz program inwestycyjny Koelnmesse 3.0 z położeniem kamienia węgielnego pod nową halę 1plus. Również obroty poza Kolonią sektora naszych targów satelitarnych na świecie zwiększyły się, podobnie jak nasze cyfrowe serwisy oraz usprawnione systemy pracy, które zostały rozbudowane i wzmocnione. Tym samym zbudowane zostały filary naszej strategii rozwoju. To spowodowało – i jest pozytywną stroną – że z silnej pozycji zostaliśmy skonfrontowani z kryzysem spowodowanym pandemią koronawirusa – mówi Anna Grenke.

 

czytaj więcej: https://biznes.meble.pl/aktualnosci,niemieckie-targi-po-lockdownie,17292.html

 

Fot.: Wystawa „Materials Culture” - „Orgatec 2018”.