meble
Raumplus nagrodzony

Raumplus i jego zaprezentowana na targach IMM koncepcja wnętrza „The Living Interior” otrzymał prestiżową nagrodę German Brand Award. W czerwcu jury konkursu zdecydowało o zwycięstwie Raumplus w kategorii „Doskonałe marki – Wnętrza 2019”. 

Na targach w Kolonii na stanowisku Raumplus można było przekonać o wszechmocności zastosowań systemów niemieckiego producenta. Ekspozycja służyła pełnej demonstracji zaawansowanych technicznie produktów firmy. Drzwi przesuwne i uchylne oraz nowoczesne systemy do przechowywania oferują daleko idące możliwości personalizacji. Zamawiane na wymiar, idealnie dopasowują się do każdego rodzaju wnętrz. Pozwalają na precyzyjne zabudowanie trudnych przestrzeni jak skosy i narożniki pomieszczeń. Ekspozycja zyskała uznanie jury konkursu German Brand Award, które zdecydowało o przyznaniu nagrody w kategorii „Wnętrza”.  

German Brand Award to nagroda branżowa za zarządzanie marką przyznawana corocznie
od 2016 r. przez fundację Stiftung für Formgebung. Kryteria konkursu obejmują szerokie aspekty profesjonalnego zarządzania marką, a wyróżnienia przyznawane są w ponad
60 kategoriach.

Przyznany w czerwcu tego roku tytuł, po który sięgnął Raumplus to już druga prestiżowa nagroda w tym roku. W kwietniu niemiecka firma zdobyła nagrodę Red Dot, jedną z najważniejszych w świecie konkursów projektowych. Wówczas jury wyłoniło zwycięzców spośród ponad 5500 zgłoszeń. W swojej kategorii bezkonkurencyjny okazał się najnowszy system drzwi z ekranem Sliding TV Door, który otrzymał tytuł Product Design 2019, za wysoką jakość i doskonałe wzornictwo.

Fot: Raumplus