meble
Trwa głosowanie jurorów w konkursie ,,Diament Meblarstwa 2020”

W dniach 21-28 października członkowie kapituły 14. edycji konkursu ,,Diament Meblarstwa” głosują na najlepsze produkty branży meblarskiej.

Nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali – rozpoczęło się głosowanie jury i niebawem znani będą laureaci. Przed jurorami nie lada wyzwanie, oceniają bowiem ponad 100 produktów. Jak co roku, wyboru najlepszych dokona grono specjalistów, wśród których są: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Dla przypomnienia: ocenie poddawane są wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu.

W dniach 30-31 października br. o rezultatach głosowania jurorów zostaną poinformowani uczestnicy konkursu, zaś 4 listopada br. wyniki zostaną opublikowane na konkursowej stronie www.diamentmeblarstwa.pl 

W promowaniu konkursu, a już niebawem także zwycięskich produktów, organizatorzy mogą liczyć na wsparcie Patronów Honorowych i Medialnych 14. edycji „Diamentu Meblarstwa”, którymi są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską. Partnerem Technologicznym jest marka Globus, która już po raz kolejny wspiera tę inicjatywę. Do grona firm promujących konkurs dołączył również Partner Biznesowy – Euler Hermes.

 

Więcej informacji na stronie internetowej konkursu: http://www.diamentmeblarstwa.pl/ , jak również na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” www.facebook.com/BIZNESmeble/  i konkursu „Diament Meblarstwa” www.facebook.com/diamentmeblarstwa/ .


Zobacz również