meble

Arino House

 Arino House 
al. KEN 46
02-797 Warszawa
woj. mazowieckie
tel. 22 44 675 44   fax: 22 44 675 45
www: www.arinohouse.pl
kontakt: warszawa@arinohouse.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

 

Pracownia projektowo-wytwórcza mebli powstała 02.01.2004, po przekształceniu Fabryki Mebli NIKOM w Spółkę z o. o. Firma Nikom była założona (w 1974r.) i prowadzona przez Mikołaja i Ninę Nikonczuk przez 30 lat.

Mikołaj Nikonczuk obecnie swoje wieloletnie doświadczenie skupia w pracowni Arino, tworząc niekonwencjonalne dzieła sztuki meblarskiej, dbając o najmniejsze szczegóły i wysoką jakość wytwarzanych produktów.Nina Nikonczuk kieruje pracą studii wprowadzając jednocześnie nowe modele mebli na rynek.nowości - to zestaw mebli kuchennych ORLEANS, YORK i MALMO, które można obejrzeć w nowo powstałych salonach.osiągnięcia - to zaprojektowane kolekcje mebli VILIS i NOVUM, które zostały zauważone przez Instytutu Wzornictwa Przemysłowego i otrzymały znak "DOBRY WZÓR". zadania arino

- projektowanie indywidualnych zestawów mebli do kuchni, jadalni, salonów, gabinetów z realizacją i montażem u klienta.
- tworzenie nowych modeli mebli, głównie z drewna
- produkcja nie standardowych, niepowtarzalnych mebli wysokiej jakości

cele arino
to projektowanie, realizacja i montaż mebli u klienta tak, aby klient był zadowolony i mógł polecić meble i pracę projektantów dla swoich znajomych i przyjaciół.

DOJAZD:

www.meble.pl

 

www.meble.pl

- Meble kuchenne
- Meble salonowe
- Meble jadalniane
- Meble pokojowe
- Meble przedpokojowe
- Sprzęt AGD do zabudowy
- Akcesoria

Produkty

   
Kuchnia VILIS
Meble z charakterem do każdego wnętrza. Nawet pojedyncza komódka wkomponowana w nowoczesne aranżacje mieszkaniowe dodaje dobrego smaku i stylu. Kolekcja Vilis to meble z drewna litego (olcha). Meble oprócz doskonałej formy i jakości są rękodziełem. Ręcznie malowanie, patynowanie, szlifowanie, itp. – to postarzanie uwypuklające szlachetność drewna. Na indywidualne zamówienie
   
Orleeans
Projekt Pana Stevena Armitage.
Meble do eleganckich wnętrz salonów i jadalni. Produkowane są z litego dębu. Jedną z głównych zalet jest wykończenie w oleju.
   
PASJA
Zestaw kuchenny Pasja

Zobacz również