meble

Belvia Sp. z o.o.

 Belvia Sp. z o.o. 
Brzeźno Stare 1
62-100 Wągrowiec
woj. wielkopolskie
tel. (067) 348-83-96   fax: (067) 261-61-24
www: www.belvia.pl
kontakt: office@belvia.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

BELVIA TO
PROPOZYCJA DLA KONESERÓW

Nasze meble to propozycja dla koneserów, którzy cenią sobie trwałe, prawdziwe wartości i kochają pogodne życie.


Marka Belvia zdobyła już uznanie wśród zachodnich konsumentów, którzy cenią nas za solidność wykonania i wysoką jakość naszych mebli.
Jest dla nas niesamowicie satysfakcjonujące, że rezultaty naszej pracy cieszą się takim powodzeniem nawet wśród najbardziej wymagających klientów.


Mamy nadzieję, że Wasze odczucia będą równie pozytywne.

Rodzaj mebli
- jadalnie
- komody
- krzesła
- ławostoły
- meble RTV
- nietypowe
- pokojowe
- stoły i lady
- sypialnie
- szafy i zabudowy
- regały
- witryny
- ekskluzywne
- dębowe

Produkty

   
CB 1082

   
CB Stół

   
CB Stół

   
Jadalnia Enclave

   
Jadalnia Idyllic
Jadalnia Idyllic - przepełniona światłem, jasna kolekcja mebli z litego drewna do nowoczesnej jadalni. Linia Idyllic to kolekcja odzwierciedlająca najnowsze trendy we wzornictwie mebla -połączenie znakomitej jakości, naturalności i niewymuszonego piękna. Jasna, zachowana w klasycznym skandynawskim stylu kolekcja najwyższej jakości mebli do jadalni to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy ceniąc wysoką jakość i prostotę naturalnych form. Idyllic to kolekcja na wiele lat, niepoddająca się chwilowym modom i trendom. Stwarza możliwość do późniejszego uzupełnienia, gdyż jej wzornictwo będzie atrakcyjne zarówno dzisiaj, jak i za kilkanaście lat. Nowoczesne linie i nowatorskie spojrzenie na mebel dębowy powodują, iż cała kolekcja jest lekka i delikatna, przy zachowaniu najszlachetniejszych cech pięknie zarysowanych słojów dębu. Naturalny kolor całej kolekcji podkreśla surowe piękno dębowego drzewa. Meble produkowane są z pieczołowicie wyselekcjonowanego w procesie kontroli jakości drewna, z którego do dalszej produkcji trafia tylko 12% dębowych desek. Wszystkie kolekcje BELVII zbudowane są w stu procentach z litego drewna, także niewidoczne z zewnątrz części mebla, co podkreśla jej unikatowość. Rezultatem tego jest kolekcja spełniająca najwyższe standardy jakościowe. Na potwierdzenie wysokiej jakości wszystkie produkty marki BELVIA objęte są dożywotnią gwarancją.
   
Jadalnia Saga

   
Sypialnia Vitality
Sypialnia Vitality – niezwykle naturalna kolekcja mebli do sypialni w kolorze litego dębu. Vitality to meble rozświetlone słońcem, pasujące znakomicie do nowoczesnego stylu życia. To rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy kochając naturalne piękno cenią surowce wysokiej jakości i wyśmienite, światowej klasy wzornictwo. Meble z kolekcji Vitality to znakomite nawiązanie do klasycznych, skandynawskich wzorów. Kolekcja z jasnego, naturalnego drewna dębowego to odpowiedź na najpopularniejszy obecnie trend eko charakteryzujący się powrotem bliżej natury oraz ponownym stosowaniem pieczołowicie wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości. Seria Vitality jest stylistycznym nawiązaniem do kolekcji mebli jadalnianych Idyllic stanowiąc znakomitą całość i umożliwiając na komponowanie mebli w dowolny sposób. Kolekcja Vitality pokazuje piękno naturalnego drewna dębowego. Naturalny kolor dębu uwypukla wszystkie detale drewna – jego piękno i rys. Dlatego BELVIA dba o jego jakość selekcjonując do produkcji tylko 12 procent najlepszych dębowych desek. Niezwykle wysokie rygory produkcyjne to jeden z filarów filozofii marki. Jak wszystkie pozostałe produkty BELVII także kolekcja Vitality jest objęta dożywotnią gwarancją.

Zobacz również