meble

BTS Sp. z o. o.

 BTS Sp. z o. o. 
Prosta 21 Łozienica
72-100 GOLENIÓW
woj. zachodniopomorskie
tel. (091) 414 89 30   fax: (091) 414 89 33
www: www.bts.pl
kontakt: bts@bts.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Przedstawicielstwa

sia Abrasives – firma z ponad 130-letnią historią, tradycją i doświadczeniem. Należy do trzech wiodących w świecie producentów rozwiązań w zakresie uszlachetniania powierzchni. Od opracowania technologii, przez produkcję do dystrybucji kompletnych, dopasowanych do specyficznych wymagań i zastosowań systemów do obróbki każdej powierzchni, każdego kształtu. Staranny dobór surowców i materiałów bazowych, nowoczesne linie do produkcji i konfekcjonowania wraz z technologią, gwarantują najwyższą jakość materiału ściernego. Stała kontrola i analizy informacji od naszych klientów stymulują nieustanny rozwój produktów. Oznacza to, że dajemy naszym klientom szwajcarski produkt do szlifowania z wysoką precyzją i możliwością uzyskania perfekcyjnej powierzchni.

sia Abrasives to ponad 100.000 produktów w najwyższej jakości, w tym nasypowe materiały ścierne (pełen zakres taśm szlifierskich i porduktów do obróbki ręcznej), gąbki ścierne, włókniny ścierne oraz materiały ścierne do mikroszlifu. W ofercie znajdują się kompletne systemy szlifowania do każdej powierzchni: drewna, lakieru, metalu, ceramiki, skóry, kompozytów, szkła i wielu inych materiałów.

sia Abrasives Industries notowana jest na giełdzie SWX Swiss Exchange. Zatrudnia ponad 1100 osób na całym świecie. Ponad 90% produkcji eksportowane jest do ponad 80 krajów na całym świecie.

Adresy naszych oddziałów w Polsce można znaleźć na stronie www.sia.pl w rubryce sieć sprzedaży, wysyłając e-mail bts@bts.pl lub fax 091 414 89 33. 

Sia

 

- systemy szlifowania
- materiały ścierne
- taśmy bezkońcowe
- krążki i paski
- głowice szczotkowe
- akcesoria szlifierskie
- systemy polerowania
- szlifowanie profili
- szlifowanie krawędzi
- szlifowanie powłok lakierniczych
- szlif miedzyoperacyjny
- polerowanie mebli woskowanych
- polerowanie powierzchni olejowanych
- dobór technologii szlifowania
- dobór obrabiarek

Przedstawicielstwa

ABRAMAT
Wileńska 76/13
05-200 Wołomin
woj. mazowieckie
tel. + 48 784 028 969   fax: + 48 22 787 40 30
www: www.sia.pl
email: warszawa@sia.pl

HMS Technika
Naściszowska 53
33-300 Nowy Sącz
woj. małopolskie
tel. + 48 18 44 27 171   fax: + 48 18 44 27 171
www: www.sia.pl
email: js@sia.pl

MVS Biuro Techniczne
Daru Pomorza 9/7
80-299 Gdańsk
woj. pomorskie
tel. +48 58 301 97 60   fax: + 48 58 741 53 77
www: www.sia.pl
email: gdansk@sia.pl

sia Biuro Techniczne
Ukryta 293
43-384 Jaworze
woj. śląskie
tel. + 48 33 81 73 485   fax: + 48 33 81 94 899
www: www.sia.pl
email: tk@sia.pl

sia Biuro Technologiczne Sp. z o.o. Oddział Poznań
Żabikowska 50
62-052 Komorniki k/Poznania
woj. wielkopolskie
tel. + 48 61 89 35 229   fax: + 48 61 89 35 344
www: www.sia.pl
email: tb@sia.pl

Produkty

   
1) Nasypowe materiały ścierne
Nasypowe materiały ścierne na podkładzie papierowym, płóciennym, fibrowym i folii oraz kompletne systemy szlifowania.
   
2) Włókniny ścierne
Trójwymiarowe materiały ścierne do usuwania wad powierzchniowych, bez ingerencji w strukturę szlifowanego elementu.
   
3) Gąbki ścierne
Gąbki ścierne w kostkach i arkuszach. Różne kształty i twardości do wielu zastosowań w produkcji mebli, elementów stolarki budowlanej oraz szlifowaniu powłok lakierniczych.
   
4) Specjalistyczne folie do mikroszlifu
Produkty na specjalnym podkładzie do mikroszlifu w przemyśle optycznym, graficznym i precyzyjnym.
   
5) siawood 1919 TopTec
iawood TopTec – opracowana nowa generacja taśm TopTec opracowana przez sia Abrasives to kolejny kamień milowy w ewolucji szlifowania. Połączenie w pełni kontrolowanego procesu nakładania ziarna, dostosowanego do rodzaju i podkładu typu łączenia oraz antystatyczne właściwości gwarantują rewelacyjne rezultaty szlifowania i wyjątkową jakość powierzchni. W technologii TopTec występują również materiały: 2920 siawood, 1939 siawood, 1979 siawood.
   
6) 7940 siaair velvet
Produkt przeznaczony m.in. do obróbki lakierów oraz żelkotu.

Znajduje zastosowanie w szlifowaniu profilowych i płycinowych elementów mebli, pozwalając uzyskać idealną powłokę lakierniczą.

Zapewnia on możliwość usuwania usterek z powierzchni lakierowanych takich jak: wtrącenia z pyłu, nacieki z farby oraz efekt skórki pomarańczowej.

Dostępny jest jako krążek o średnicy 80 i 150 mm oraz pasek 115x140mm.

System mocowania siafast na rzep zapewnia szybką i sprawną wymianę. Można go stosować na sucho oraz mokro. siaair velvet charakteryzuje się dużą wydajnością oraz zdolnością zbierania nadmiaru. Jest odporny na zaklejanie i dopasowuje się do krzywizn i konturów.
   
7) System szlifowania profili
Unikalny system szlifowania profili opatentowany przez sia Abrasives składa się z rozciągliwego materiału ściernego 2943 siatur h produkowanego wyłącznie przez naszą firmę oraz systemu akcesoriów umożliwiających wykonanie negatywu profilu na kole z poliuretanu. System modułowy - nie ma żadnego problemu aby wykonać samodzielnie narzędzie w zakładzie. Nadaje się do wszelkich profili większych niż r=3mm i to zarówno prosto- jak też krzywoliniowych. Ze względu na pracę przy niskich obrotach ( około 1500 obr./min. ) jest systemem bardzo bezpiecznym dla pracownika.Małe obroty redukuja także ryzyko przegłębień. Do stosowania na wszelkich obrabiarkach dolnowrzecionowych, frezarko-kopiarkach, centrach obróbczych CNC i wielu innych. Przy pierwszym zakupie bezpłatnie dobierana jest technologia szlifowania i dostarczana dokumentacja. Więcej informacji na stronie www.sia.pl lub e-mail sia@sia.pl
   
8) siastar
Nowy standard w zakresie szlifowania profili został opracowany przez techników sia Abrasives i dużym udziale polskich zakładów drzewnych.
W skład opatentowanego systemu siastar wchodzą innowacyjne uchwyty na wrzeciono (adaptory do obrabiarek) oraz koła profilowe. Ich wykorzystanie pozwala szlifować profile, wręgi, fazować i załamywać krawędzie oraz likwidować wady po obróbce wstępnej. Nasz siastar jest przystosowany zarówno do prostych obrabiarek dolnowrzecionowych, jak też automatów CNC.
System służy do szlifowania elementów z drewna litego, tworzyw sztucznych i drewnopochodnych. Likwiduje wady po obróbce wstępnej, przygotowując powierzchnię do lakierowania.

Zobacz również