meble

Fabryka Mebli Biurowych KAMI

Falencka 1a
05-090 Falenty Nowe k/Janek
woj. mazowieckie
tel. (022) 720-37-08 do 10   fax: (022) 797-42-75
www: www.kami.pl
kontakt: kami@kami.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Firma "KAMI-I" Sp. z o.o. jest krajowym producentem Mebli Biurowych charakteryzujących się ciekawym wzornictwem, estetyką i uwzględniającymi aktualne wymogi ergonomii.
Zapewniamy transport, montaż, serwis jak również pomoc naszych projektantów przy aranżacji pomieszczeń. Oferujemy również kompleksowe realizacje "pod klucz" z uwzględnieniem remontów i adaptacji.
Dużą rolę przy opracowywaniu naszej oferty odegrały doświadczenia zebrane w trakcie kilkuletnich kontaktów z Klientami. Nasza firma działa na polskim rynku od ponad 10 lat i w tym okresie zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, zarówno firm prywatnych jak i instytucji państwowych.
Z naszych usług skorzystali m.in. Urząd Rady Ministrów, Narodowy Bank Polski, Ministerstwo Finansów, Kancelaria Sejmu RP, Szkoła Główna Handlowa, Orbis Hotel Victoria, PZU S.A., Daewoo FSO, Polskie Koleje Państwowe, TP S.A., UOP, Akademia Medyczna, Politechnika Warszawska, Domy Towarowe Centrum, ZTS Hortex, Tedex Oil i wielu innych...
- Oferujemy meble biurowe własnej produkcji.
- Nasze meble charakteryzują się ciekawym wzornictwem, estetyką i uwzględniającymi aktualne wymogi ergonomii.
- Uzupełnieniem oferty mebli stanowią krzesła i fotele stałe i obrotowe.
- Odrębną część naszej oferty stanowią MEBLE KUCHENNE z wyposażeniem w sprzęt AGD.
- Oferujemy także meble kawiarniane, meble sklepowe i apteczne.
- W naszym asortymencie są zarówno tanie meble pracownicze, jak i wysokiej klasy i jakości meble gabinetowe, bankowe i konferencyjne.

Zobacz również