meble

Fabryka Mebli Taranko

 Fabryka Mebli Taranko 
Przemysłowa 21b
14-300 Morąg
woj. warmińsko-mazurskie
tel. +48 (89) 757 37 50   fax: +48 (89) 757 66 31
www: www.mebletaranko.pl
kontakt: mebletaranko@mebletaranko.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Fabryka Mebli Taranko to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją. Meble Taranko charakteryzują się wysoką jakością, bogatym wzornictwem, klasyczną stylistyką i urozmaiconą kolorystyką. W kolekcjach firmy odnaleźć można także nowoczesne modele mebli, jak również meble przeznaczone z myślą o branży hotelarskiej.

 

Piękno formy i znakomita stylistyka oraz solidność wykonania to główne atuty naszych mebli. Technologia produkcji Mebli Taranko oparta jest na najlepszych, sprawdzonych metodach rzemiosła stolarskiego  oraz na najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych osiągnięciach techniki meblarskiej. Surowce i półprodukty do produkcji naszych wyrobów są najwyższej jakości.

 

 

 

Nad całością procesów wytwórczych czuwa doświadczony i znakomicie wyszkolony zespół projektantów, technologów, pracowników produkcyjnych i logistycznych. To wszystko ma istotny wpływ na końcowe cechy naszych  mebli : jakość, trwałość, ciekawe linie wzornicze.

 

Dokładamy wszelkich starań dla wzorowej współpracy z kontrahentami i satysfakcji Naszych Klientów. Dzięki eksportowi do wielu krajów europejskich i nie tylko nasze meble rozpoznawane są także poza Polską. Fabrykę Mebli Taranko charakteryzuje duży potencjał produkcyjny i nowoczesne rozwiązania logistyczne.

 

Meble tworzymy z myślą o zaspokojeniu wyszukanych gustów Klientów. Dążymy do tego, aby produkowane przez nas komody, krzesła, szafy, stoły i sypialnie zachwycały nie tylko swoim pięknem, ale także walorami użytkowymi.

 

Z pięknem związana jest wieloletnia trwałość i ponadczasowa stylistyka naszych mebli, co potwierdzają już kolejne pokolenia ich użytkowników oraz wyróżnienia jakie zdobywamy na najważniejszych imprezach w branży meblowej, świadczące o solidnej pozycji Fabryki Mebli Taranko.

- meble klasyczne
- meblościanki
- jadalnie
- sypialnie
- meble gabinetowe
- meble hotelowe
- stoły i krzesła

Produkty

   
DEDAL
Meblościanka
   
IBIS
Meble hotelowe
   
IKAR
Meblościanka
   
NEPTUN
Sypialnia
   
NEPTUN

   
NEPTUN
Meble hotelowe
   
PARYS
Meblościanka
   
PASSO
Jadalnia
   
RAVENO
Sypialnia
   
SENATOR
Gabinety
   
WERSAL
Sypialnia
   
WERSAL
Meble hotelowe
   
WIENA
Gabinety
   
ZEFIR
Jadalnia

Zobacz również