meble

FaSt Zakłady Wielobranżowe Sp. z o.o.

 FaSt Zakłady Wielobranżowe Sp. z o.o. 
Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk
woj. pomorskie
tel. 554 33 61   fax: 554 33 62
www: www.fast.pl
kontakt: info@fast.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Zakłady Wielobranżowe "FaSt" powstały 19 kwietnia 1988 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W dniu 09.06.93 roku Z.W. "FaSt" dokonały zakupu fabryki w Skórczu. W chwili obecnej zakład ten zatrudnia ponad 100 pracowników. W Skórczu produkowane są meble kuchenne na indywidualne zamówienie, meble przedpokojowe oraz inne meble.
- Szeroka gama zestawów narożnych. Narożniki najczęściej produkowane są w naturalnych kolorach drewna, ale zdarzają się także białe i czarne. Nasze ławy są wygodne, wyściełane kolorowymi materiałami, do ich produkcji używamy płyty wiórowej i drewna
- litego.
- Proponujemy Państwu również stoliki pod telewizor i stoliki komputerowe. Wykonane są ze szkła, rur stalowych, płyty fornirowanej i drewna litego.
- Meble kuchenne - z drewna litego (buk, dąb, sosna, olcha, brzoza) wykończonego lakierami w naturalnym kolorze drewna, bądź barwnikami podkreślającymi rysunek drewna,jak i z płyty MDF oraz wykończone foliami w różnych kolorach.

Produkty

   
Meble seryjne - zestawy narożne
W swojej produkcji kilkadziesiąt zestawów narożnych różnych typów i rodzajów
   
Meble seryjne pokojowe.
Dużą cześć naszej produkcji stanowią wysokiej jakości meble przeznaczone do wyposażania mieszkań jak meble sypialniane do jadalni czy salonu .

Zobacz również