meble

FiniT Sp. z o.o.

 FiniT Sp. z o.o. 
Królewiecka 337
83-200 Elbląg
woj. warmińsko-mazurskie
tel. +48 55 237 07 45   fax: +48 55 237 07 40
www: www.finit.pl
kontakt: finit@finit.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

FiniT- generalny dystrybutor na Polskę takich firm jak: LIRI, BUSNELLI, ARESPAN, ASA PLASTICI, TEMO, TECA i BOLIS ITALIA.

Zapraszamy do współpracy
- LIRI- producent laminatów dekoracyjnych, elewacyjnych; do użytku wewnętrznego i zewnętrznego; najbogatsza kolekcja na świecie około 500 dekorów.
- BUSNELLI- producent oklein rekonstruowanych zwanych również modyfikowanymi czy przemysłowymi - 100 % powtarzalności wzoru i koloru oraz najwyższej jakości (po podwójnej selekcji) egzotycznych oklein naturalnych.
- ARESPAN- płyty stolarskie i sklejki z topoli, w tym również sklejka gięta 'MULTIFLEX' wykonana z afrykańskiego gatunku drewna ceiba.
- ASA PLASTICI- akcesoria biurowe typu: szuflady, półki pod klawiaturę, separatory, organizery, rolki a także elementy meblowe: uchwyty i przepusty kabli, nogi do biurek itd...
- TEMO- systemy wyposażenia mebli: szuflady, organizery, wkłady do szuflad- elementy łatwe w montażu, stosowane w meblach biurowych, bankowych, medycznych, laboratoryjnych.
- TECA- producent kontenerów biurowych na bazie wyrobów firmy Temo. Produkty odznaczające się niesamowitą wytrzymałością, stanowiące idealne rozwiązanie do biur, banków, administracji.
- BOLIS ITALIA- nowoczesne rozwiązania w domu, biurze, sklepie, np. praktyczne i funkcjonalne podpory pod półki pozwalające na niepowtarzalne możliwości aranżacji wszelkich pomieszczeń.

Produkty

   
Kontenery TECA
Firma jest producentem kontenerów biurowych na bazie wyrobów firmy Temo. Oferowane kontenery odznaczają się niesamowitą trwałością. Wykonane w całości z blachy stalowej, lakierowane, stanowią idealne rozwiązanie do biur, banków, administracji.
   
Laminaty firmy LIRI
Firma jest producentem laminatów dekoracyjnych, elewacyjnych i do użytku wewnętrznego. Oferowana kolekcja należy do najbogatszych na świecie. W Polsce kolekcja magazynowa, zawierająca około 150 kolorów, dostępna jest w ciągu 24 godzin. Znajdziemy w niej głównie laminaty klasy postforming, choć dostępne są również inne klasy. Liri jako jeden z nielicznych producentów posiada w swoim asortymencie bogatą kolekcję tzw. metali oraz laminatów laboratoryjnych i laminatów o odporności ogniowej.
   
Okleiny naturalne BUSNELLI
Okleiny naturalne: Firma Busnelli specjalizuje się w okleinach z drewna egzotyczngo, których własną plantację posiadają w Ghanie (Afryka) i Pensylwanii( USA). Ich szeroka oferta oklein z drewna egzotycznego obejmuje między innymi: drewno tekowe, limba, biały dąb, czerwony dąb, włoski orzech amerykański, wiśnia amerykańska, sosna Karolina, biały jesion, 'pawie oczka' i wiele innych.
   
Produkt firmy ASA
Asa Plastici- posiada w ofercie szeroką gamę nowoczesnych akcesoriów i elementów biurowych. Kolekcję wyrobów można podzielić na kilka grup asortymentowych. Pośród nich ogromną popularnością cieszą się organizery, zarówno nakładane na blat, jak i te przeznaczone do wnętrza mebli jako samodzielne szuflady-piórniki bądź wkładane do szuflad. Kolejnym hitem jest linia 'Versalogic' i linia 'Vertebra' z clipami będące rozwiązaniami do organizacji okablowania w obrębie miejsca pracy. Versalogic to innowacyjny system organizacji wszelkiego rodzaju gniazd i włączników, a Vertebra i clipy są produktami pozwalającymi w bardzo estetyczny sposób 'pozbyć się' okablowania. Do wymienionych powyżej wyrobów Asa Plastici oferuje bardzo odważne w formie i kolorach przepusty kablowe, ergonomiczne półki pod klawiatury oraz nowatorskie rozwiązania łączenia elementów korpusu mebla.
   
Produkty firmy BOLIS
Produkty firmy Bolis to nowoczesne rozwiązania dla domu, biura, sklepu w postaci praktycznych i funkcjonalnych podpór pod półki. Dostępne wzornictwo jest bardzo szerokie: od form prostych, typu Europa Obelix i Robusta przeznaczonych do lakierowania i wykonanych w całości z metalu, przez wzory z kolorowymi nakładkami z tworzywa sztucznego (Leonardo, Pinocchio, Dea), wzory w stylu retro (Toscania), po bardzo futurystyczne projekty (Boomerang, Serenissima, Carton) oraz nowatorską kolorystykę uzyskiwaną przez wykorzystanie lakierów metalicznych (Belluci i Palladio). W asortymencie znajdziemy również podpory pod półki szklane (Reggipiani Gondola czy Luna), jak i same półki typu Zigzag (Fermalibro, Vitra, Virgola i C-Book). Wszystko to razem pozwala na nieograniczone i niepowtarzalne możliwości aranżacji wszelkich pomieszczeń.
   
Płyta stolarska - ARESPAN
Arespan - producent płyty stolarskiej i sklejki o bardzo małej wadze (300-350 kg/m3), które stabilnością przewyższają inne materiały dostępne na rynku. Płyta Arespan jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie trzeba „zaoszczędzić na wadze”, nie pogarszając parametrów wyrobu, na przykład w konferencyjnych meblach biurowych, przy produkcji drzwi i innych. W ofercie firmy Arespan znajduje się również sklejka Multiflex, będąca materiałem o najwyższej giętkości i co za tym idzie, wręcz o nieograniczonych możliwościach zastosowania. W Polsce w stałej kolekcji magazynowej dostępne są płyty stolarskie o grubościach od 18 do 50 mm, sklejki od 3 do 22 mm i cztery rodzaje sklejek giętych o grubościach 5 i 8 mm.
   
Wkład do szuflady TEMO
TEMO - firma oferująca systemy wyposażenia mebli w postaci szuflad, organizerów, wkładów do szuflad itp. Jest to producent o największym udziale w rynku mebli biurowych we Włoszech. Oferowane produkty posiadają najwyższą jakość i znane są z uzyskiwania najlepszych not podczas testów wytrzymałości i żywotności. Przy tym są łatwe w montażu i ergonomiczne w użytkowaniu. Szuflady Temo typu Easy to najprostsza w montażu szuflada na świecie. Jest to wyrób dla klienta, który stawia na jakość i trwałość (wytrzymałość nawet do 200 kg na szufladę). Wprawdzie oferta firm skierowana jest głownie do klientów industrialnych, ale dzięki programowi, jaki stworzony został przez Finit wyroby w postaci konfekcjonowanej dostępne są również dla małych zakładów i firm wykonujących pojedyncze projekty.

Zobacz również