meble

GAMET S.A.

 GAMET S.A. 
Kociewska 22
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
tel. +48 56 646 22 00   fax: +48 56 611 00 01
www: www.GAMET.eu
kontakt: gamet@gamet.eu

Informacje o firmie

Oferujemy

GAMET GAMET S.A. to lider na polskim rynku dekoracyjnych akcesoriów meblowych i klamek oraz jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w swojej branży w Europie.

W ofercie spółki obejmującej około 8 000 pozycji produktowych znajdują się między innymi: uchwyty, gałki, nóżki meblowe, wieszaki, prowadnice, kosze i carga oraz klamki do drzwi.

Wychodząc naprzeciw nowym oczekiwaniom klientów GAMET nieustannie rozszerza swój asortyment o nowe i ciekawe produkty dla branży meblarskiej i budowlanej. W wyniku współpracy z cenionymi designerami co roku firma wprowadza około 50 nowych modeli, charakteryzujących się oryginalnym wzornictwem i funkcjonalnością.

W procesie powstawania swoich produktów GAMET wykorzystuje najbardziej zaawansowane sprzęty i technologie, które w połączeniu z zespołem doświadczonych pracowników przyczyniły się do sukcesu firmy w Polsce i na rynkach zagranicznych. 

Standardy na stałe wpisane w działalność firmy, to przede wszystkim ciągły rozwój, dbałość o design i jakość na każdym etapie procesu produkcyjnego. Nowoczesne centrum logistyczne, fabryka i jedna z najnowocześniejszych linii galwanicznych w Europie pozwalają spółce na dalsze zwiększanie wykorzystania mocy produkcyjnych i zapewnienie niezawodnej obsługi klienta.

Od grudnia 2004 roku GAMET posiada System Zarządzana Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000, certyfikowany przez akredytowaną jednostkę zewnętrzną ISOQAR. Firma posiada także certyfikat zgodności z normą PN-EN 1906:2003 klamek drzwiowych z tarczami jednolitymi długimi lub oddzielnymi.


- AKCESORIA MEBLOWE i AKCESORIA BUDOWLANE
- uchwyty meblowe
- systemy
- klamki, okucia i zawiasy
- wieszaki
- nóżki
- klucze, szyldy, zawiasy
- prowadnice i szuflady
- Stosowane materiały: ZnAl, aluminium, porcelana, drewno, tworzywo, tworzywo foliowane, powłoki lakiernicze, powłoki galwaniczne.

Produkty

   
Aluminiowa seria wieszaków
Seria pięciu aluminiowych wieszaków WA01, WA02, WA03, WA04, WA05, które swoim prostym kształtem i bardzo stonowanym kolorem odwołują się do stylu nowoczesnego. Wieszak WA02 stanowi dłuższy odpowiednik wieszaka WA01, z kolei WA04 został tak zaprojektowany, że pasuje kształtem do krótkiego wieszaka WA03.
   
Kolekcja ARUM
W jej skład wchodzi uchwyt dwupunktowy UR16 o rozstawie L=96mm oraz KR16 o rozstawie L= 32mm i gałka GR16. Akcesoria wykonane są ze ZnAl-u i dostępne są w kolorze patyny na mosiądzu, który podkreśla ich charakterystyczny styl.
   
Kolekcja GREKO
Kolekcja GREKO to seria składająca się z uchwytu dwupunktowego UR17 i kołatki KR17, występujących w rozstawie L=96 mm oraz gałki GR17. Akcesoria te wykonane są ze ZnAl-u i dostępne są w kolorze patyny na mosiądzu
   
Kolekcja MARITIMO
W jej skład wchodzi gałka GR15, oraz dwa uchwyty dwupunktowe UR15 o rozstawie L=96 mm i UP15 o rozstawie L=32 mm
Wykonana jest ze Znal-u i występuje w wykończeniu patyny na mosiądzu. Dzięki łagodnej linii wzorniczej i delikatnym dekoracjom, kolekcja stanowi bardzo subtelne podkreślenie charakteru mebli klasycznych.
   
Kolekcja SPIRO
Geometryczne kształty w połączeniu z asymetrią, to wyróżniające cechy najnowszej kolekcji akcesoriów meblowych GAMET.
W skład kolekcji SPIRO wchodzą dwie gałki meblowe GS15 i GS16, wieszak WK15 oraz uchwyt US15.
   
Kolekcja TERRA
W skład kolekcji TERRA wchodzi gałka GS14, uchwyt US14 w rozstawie L=32mm i L=96mm oraz uchwyt GU14 w rozstawie L-32mm
Akcesoria wykonane są ze ZnAl-u i dostępne są w kliku pokryciach. Ułatwia to dopasowanie ich między innymi do stylu i koloru samych frontów meblowych. Wszystkie detale występują w pokryciu chromu i chromu satynowego, patyny na mosiądzu i niklu satynowego, dodatkowo gałka GS14 i uchwyt US14 dostępne są również w wykończeniu niklu szczotkowanego.
   
KOSZE i CARGA
Proponowane KOSZE i CARGA przeznaczone są do przechowywania artykułów spożywczych, chemii gospodarczej, naczyń oraz różnych urządzeń domowych.
LINIA PRESTIGE
• CARGO MINI
• MAGIC CORNER
• SZUFLADA FRONTOWA Z TACKĄ
• SZUFLADA ŚRODKOWA Z TACKĄ LUB BEZ
• SZUFLADA ŚRODKOWA Z ORGANIZEREM

LINIA CLASSIC
• CARGO MINI
• CARGO MINI SKOS
• CARGO MAXI
• KOSZ OBROTOWY
• SZUFLADA FRONTOWA Z TACKĄ
• SZUFLADA ŚRODKOWA Z TACKĄ LUB BEZ

   
Uchwyty modułowe
Typ uchwytów modułowych pozwala klientowi na tworzenie dowolnych kombinacji montażu detali na meblach.
Przykładowo uchwyt może występować pojedynczo, podwójnie i w całości, jako 4 elementowy zestaw.
Uchwyty dzięki nowoczesnej stylistyce idealne są do otwartych i przestronnych wnętrz, w których chcemy zwrócić uwagę na oryginalny detal na meblach.
   
Uchwyty UN26 i UN27
Uchwyty UN26 i UN27 zaprojektowane przez cenioną niemiecką projektantkę Ute Broeker są nowymi wdrożeniami GAMETu. Wykonane są ze ZnAl-u oraz dostępne w wykończeniu chromu, chromu satynowego i niklu szczotkowanego. Uchwyt UN27 występuje w rozstawie L=96mm, z kolei detal UN26 dostępny w wersji "lewy" i "prawy" w rozstawie L=16mm.
   
Uchwyty z porcelany
UCHWYTY UP04 i GAŁKI GP04 z subtelnym motywem kwiatowym
Dwupunktowy UCHWYT UP04 o rozstawie 96 mm i GAŁKA GP04 wykonane są ze ZnAlu ( stop cynku i aluminium) i białej porcelany.
Akcesoria dostępne są w kolorze błyszczącego chromu.
   
Wzornik pokryć galwanicznych.
Rodzaje pokryć galwanicznych stosowanych przez GAMET. Pokrycia mają na celu uzyskanie efektywnego wyglądu dekoracyjnego produkowanych akcesorii meblowych. klamek i nóżek meblowych.
więcej: www.GAMET.eu

Zobacz również