meble

GAWIN Fabryka Mebli

 GAWIN Fabryka Mebli 
Królewska Wola 17a
56-516 Międzybórz
woj. dolnośląskie
tel. (062) 785 77 00   fax: (062) 785 77 22
www: www.gawin.pl
kontakt: info@gawin.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

FABRYKA MEBLI GAWIN istnieje od 1992 roku i jest prywatną firmą zatrudniającą ponad 400 osób.
Od pierwszych dni jej istnienia zorientowana została kompleksowo na potrzeby klientów, dzięki temu oferujemy szeroką gamę wyrobów o różnym wzornictwie i wybarwieniu. Część naszego asortymentu prezentujemy Państwu na łamach naszej strony zaś pozostałe wyroby w naszych Salonach Firmowych.


Obecnie nasze wyroby produkowane są w najnowszych technologiach: MDF, postforming, softforming oraz w tradycyjnej płycie laminowanej. Meble tapicerowane wykonywane są z wysokiej jakości tkanin zarówno krajowych jak i światowych producentów.
Nowoczesne wzornictwo, rzetelne wykonanie, szybkie tempo realizacji zamówień to atrybuty, które zapewniają nam stabilną pozycję na rynku meblowym i świadczą o dynamicznym rozwoju naszej
firmy.

- meblościanki
- sypialnie
- meble kuchenne
- meble tapicerowane
- systemy

Produkty

   
ARGENTO.
Zestaw kuchenny - czysta biel.
   
NATA
Narożnik NATA, to nowoczesny mebel tapicerowany o prostej a zarazem funkcjonalnej i ergonomicznej formie. Zasadniczymi elementami narożnika są: kanapa plus rozkładana część z pojemnikiem na pościel.
   
PINTO.
Zestaw mlodziezowy.
   
POLO
Mały system mebli pokojowych, przeznaczony głównie dla ludzi młodych. Składa się tylko z 7 szafek ale daje duże możliwości aranżacyjne. Model utrzymany w jasnej kolorystyce z modnymi aktualnie akcentami aluminiowymi.

Zobacz również