meble

Gomad

 Gomad 
Mickiewicza 7
66-400 Gorzół Wlkp.
woj. lubuskie
tel. (095) 7223244   fax: (095) 7226065
www: www.gomad.com.pl
kontakt: gomad@gomad.com.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Fabryka Maszyn do Drewna GOMAD powstała w dniu 1 stycznia 1952 roku w wyniku połączenia ówczesnej Państwowej Centrali Drzewnej PAGED z Wytwórnią Narzędzi Leśnych LAS. Przedsiębiorstwo od 31.10.2003 r. jest Sp. z o.o. Od 1968 roku rozpoczęto produkcję maszyn do obróbki drewna - frezarek, wiertarek wielowrzecionowych, czopiarek.
Blisko 30% wyprodukowanych obrabiarek stanowi eksport. Głównymi odbiorcami są partnerzy w USA, Belgii, Holandii i Niemczech. Nasze obrabiarki posiadają certyfikat zgodności z polskimi normami bezpieczeństwa B i CE.
Co roku wyroby FMD GOMAD biorą udział w prestiżowych wystawach i targach na całym świecie.
- W naszej ofercie znajdują się frezarki dolnowrzecionowe, frezarki górnowrzecionowe, wiertarki wielowrzecionowe, jednostronne, dwustronne, trzystronne, wiertarko-frezarki, piły tarczowe z podcinaczem, czopiarki, frezarki CNC, grubościówki oraz
- obrabiarki specjalne. Świadczymy także usługi w zakresie remontów obrabiarek oraz dostarczamy części zamienne.

Produkty

   
Bobiniarka DCXDA-2W
Bobiniarka służy do wzdłużnego cięcia zwojów papieru lub tektury na taśmy oraz do nawijania ich na bobiny o żądanej szerokości. Napędzana jest silnikiem elektrycznym prądu stałego.
   
Frezarka NFZ-21
Frezarka sterowana numerycznie NFZ-21 to celujące połączenie wieloletnich doświadczeń naszej firmy w zakresie budowy frezarek górnowrzecionowych i nowoczesnej techniki CNC. Obrabiarka wykonywana jest wg zamówienia klienta, który może określić: wielkość przestrzeni roboczej, ilości rodzaj jednostek roboczych, sposób zamocowania detalu oraz sposoby zabezpieczeń.
   
GRUBOŚCIÓWKA GR-640
GR-640 to maszyna o zwartej budowie z ciężkim, wykonanym ze stalowej blachy korpusie gwarantującym nawet przy maksymalnym obciążeniu jej spokojną, bez drgań pracę. Odlewany żeliwny stół podnoszony jest na czterech śrubach pociągowych, napędzanych mechanizmem łańcuchowym. Nastawianie grubości strugania do 250 mm następuje przez uruchomienie mechanizmu przesuw stołu, co jest widoczne na wskaźniku. Jego dokładne ustawienie odbywa się poprzez koło ręczne. Dwa przestawne walce pracujące na łożyskach umożliwiają leki suw materiału. Czteronożowy wał pracuje na wysokiej jakości wahliwych łożyskach kulkowych. W wyposażeniu aparat nastawny do noży umożliwia precyzyjną ich wymianę
   
Wiertarka uniwersalna WU
Wiertarka uniwersalna WU jest nowoczesną obrabiarką przeznaczoną do wiercenia otworów pod kołki, zawiasy puszkowe oraz wszelkich innych otworów w zależności od potrzeb klienta. Jednostki wiertarskie mogą być wyposażone w głowice wielowrzecionowe liniowe, okrągłe oraz specjalne.

Zobacz również