meble

JANCZYART GROUP

 JANCZYART GROUP 
Chodkiewicza 18
31-532 Kraków
woj. małopolskie
tel. 0124217966   fax: 0124217966
www: www.janczyart.com
kontakt: janczyart@janczyart.com

Informacje o firmie

Oferujemy

Janczyart to zespół projektowy prowadzony przez doświadczoną architekt wnętrz Karolinę Janczy ,absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych . Nasza pracownia to nie tylko miejsce pracy, to przede wszystkim zespół ludzi pracujących z pasją, mających odpowiednie przygotowanie i doświadczenie.

Architektura wnętrz to przestrzeń, w której tworzymy niepowtarzalny klimat, wykorzystując kształt, materiał, światło i kolor. Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, poznajemy styl życia, osobowość, co pozwala nam na tworzenie projektu "uszytego na miarę", który łączy funkcjonalność ,komfort,piękno i niepowtarzalność.

Projektujemy zarówno wnętrza stylowe jak i nowoczesne,wnętrza mieszkalne jak i sklepy, gabinety ,biura oraz przestrzenie sakralne. Integralną częścią projektu jest nadzór autorski.

Staramy się kompleksowo traktować zlecenia: od projektu do realizacji.Współpracujemy z wykonawcami /stolarzami, szklarzami kamieniarzami, artystami /,co pozwala na wykonanie nawet najbardziej nietypowych pomysłów. Umiejętość ,wiedza i pomysły połączone z otwartością na ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań to cechy naszych projektów .


Wyzwalamy wnętrza od nudy codzienności.

Sukces firmy - to zadowolony klient.

Oferta: - Galeria sztuki
- Sklep pamiątkarski
- Studio transferu i obróbki graficznej
- Konserwacja dzieł sztuki
- Studio architektury wnętrz i meble
- Studio identyfikacji wizualnej
- Kursy dokształcające

Zobacz również