meble

KRONOPOL SP. Z O.O.

 KRONOPOL SP. Z O.O. 
SERBSKA 56
68-200 ŻARY
woj. lubuskie
tel. (068)36-31-362   fax: (068)36-31-294
www: www.kronopol.com.pl
kontakt: meblowa@kronopol.com.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Kronopol jest jednym z największych na świecie producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych. Firma wchodzi w skład szwajcarskiej Grupy Krono Holding AG. Oferta Kronopolu obejmuje produkty z branży meblowej, budowlanej i wykończenia wnętrz. Łączna produkcja roczna to około 1 000 000 m3 płyt.
- Płyty meblowe laminowane
- Blaty robocze
- Płyty MDF, HDF, LDF
- Płyty meblowe surowe

Produkty

   
Branża Budowlana
Kronopol Sp. z o.o. jest producentem doskonałej jakości materiałów drewnopochodnych dla branży budowlanej, wśród których znajdziecie Państwo płytę Kronopol OSB, płytę Kronotec MDF, płyty szalunkowe, antypoślizgowe oraz belki dwuteowe Kronopol I-Beams.
   
Branża Meblowa
Kronopol Sp. z o.o. jest producentem szerokiej gamy materiałów drewnopochodnych przeznaczonych dla branży meblowej. Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo m. in.: płyty wiórowe surowe, płyty MDF, HDF i LDF, płyty laminowane oraz blaty kuchenne.
   
Branża Wykończenia Wnętrz
Kronopol Sp. z o.o należy do największych na świecie producentów materiałów drewnopochodnych służących do wykończenia i aranżacji wnętrz: paneli boazeryjnych, paneli podłogowych, parapetów i listew wykończeniowych.

Zobacz również