meble

Meble 21 Sp.j.

 Meble 21 Sp.j. 
Poniatowskiego 63E
05-220 Zielonka
woj. mazowieckie
tel. 022 771-83-59   fax: 022 781-04-90
www: www.meble21.com.pl
kontakt: biuro@meble21.com.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Firma Meble 21 od 1990 roku działa w Polsce i na rynkach zagranicznych. Jest producentem wysokiej jakości mebli biurowych oraz mebli łazienkowych MIRANO. Meble biurowe dystrybuowane są wyłącznie przez przedstawicieli handlowych na terenie całej Polski, natomiast meble łazienkowe dystrybuowane są w sklepach sieci Castorama i Leroy Merlin.

Trwałość, funkcjonalność, nowoczesny design to wyróżniki produktów firmy Meble 21, natomiast wieloletnie doświadczenie oraz sprawdzone technologie gwarantują profesjonalne wykonanie mebli.

Firma Meble 21 to nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również profesjonalne doradztwo i serwis w zakresie planowania i urządzenia meblowanej przestrzeni. Sprawna komunikacja oraz korzystna lokalizacja fabryki na obrzeżach Warszawy zapewnia dodatkowo atrakcyjne terminy realizacji zamówień.

Profesjonalne wyposażenie wnętrz oraz zadowolenie Klientów to priorytety firmy Meble 21.

Nasze NAGRODY:

Diament Meblarstwa 2008 - zestaw mebli biurowych IWO
 
 
Wyróżnienie Diament Meblarstwa 2008 - zestaw mebli łazienkowych MILANO
 

- Meble łazienkowe,
www.mirano.pl - meble biurowe

Produkty

   
CLASSIC Błękit
Wśród różnorodnych trendów obecnych na rynku mebli łazienkowych wciąż niezaprzeczalną popularnością cieszy się styl klasyczny. Prostota formy oraz oszczędność kolorów to sekret szlachetnego piękna ukrytego w serii Classic. Znajduje ona uznanie zwłaszcza wśród klientów szczególnie ceniących elegancję, komfort, funkcjonalność. Seria Classic, z szerokim wyborem szafek pod umywalkę, pozwala urządzić jasne, estetyczne i przestronne wnętrze. Poza tradycyjną bielą, kolekcja dostępna jest również w innych kolorach: błękit, mięta, wanilia
   
ENOSI
Delikatna linia projektu oparta na solidnej konstrukcji sprawia wrażenie dynamiki i lekkości. Oryginalny kształt biurek i stolików, w których szkło i okleina naturalna są podstawowymi materiałami - nadają one ton świeżości, ale i ciepła. ENOSI został stworzony jako system meblowy, który klient może dowolnie komponować, uwzględniając własne upodobania i potrzeby. Najnowocześniejsze europejskie wzornictwo - to charakterystyczna cecha systemu.
   
FILL
Charakteryzuje go wiele ciekawych kształtów biurek i stołów, które klient może zestawiać zgodnie z własną wizją gabinetu. Rozsądna cena, ciekawa paleta kolorów i uniwersalność projektu decydują o tym, że FILL stanowi wyposażenie wielu współczesnych biur. Charakteryzuje go wiele ciekawych kształtów biurek i stołów, które klient może zestawiać zgodnie z własną wizją gabinetu. Rozsądna cena, ciekawa paleta kolorów i uniwersalność projektu decydują o tym, że FILL stanowi wyposażenie wielu współczesnych biur.
   
HUGO
Poprzez zastosowanie podblatowych profili wzmacniających stelaże stołów i biurek mogą być dowolnie rozbudowywane. Specjalna stopka regulacyjna umożliwia ustawienie wysokości biurka w zakresie 12 cm
   
IWO
Meble gabinetowe IWO: Blaty biurek mają specjalnie profilowany kształt krawędzi, który daje wrażenie lekkości mimo 30-mm grubości blatu. Specjalnie dobrane uchwyty chowane w płaszczyźnie frontów meblowych podkreślają charakter całego systemu.
   
KIKLOS
Charakteryzują go masywne blaty biurek, których zaokrąglone krawędzie nadają systemowi klasyczny wygląd. Stonowany dobór kolorów zaczerpniętych z rysunku drewna można przełamać wersją KIKLOS METALLICO. Zastosowano w niej metalowe podstawy biurek i stolików. KIKLOS jest dostępny również w wersji pracowniczej, co pozwala dostosować pomieszczenia asystenckie lub segment biura do wystroju gabinetu.
   
Lady recepcyjne
Dzięki możliwości zmiany formy i kształtu poszczególnych mebli można je dostosować do rodzaju i wielkości pomieszczeń. Różnorodność użytych do produkcji materiałów, takich jak fornir, laminat czy szkło, podkreśla reprezentacyjny charakter holu lub recepcji. Możliwości produkcyjne pozwalają na dostosowanie kolorystyczne do pomieszczeń lub na przykład do kolorów firmowych Państwa przedsiębiorstwa. Prezentowane typy lad recepcyjnych to nowoczesne rozwiązania uwzględniające specyfikę miejsca pierwszego kontaktu z klientami
   
LANZA
Cechą charakterystyczną systemu jest możliwość poprowadzenia przewodów wewnątrz stelaża biurka. Chromowane elementy systemu podkreślają jego trwałość i estetykę.
   
MILANO
Oryginalna stylistyka nadającą łazience niepowtarzalny charakter to wyróżnik serii Milano. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest wzór frontów, który mimo rozdzielności elementów tworzy złudzenie zwartej bryły. Uzyskany w ten sposób intrygujący efekt optyczny nadaje przestrzeni solidny rys. Niebanalne wzornictwo, funkcjonalność, komfort zadowoli klientów ceniących ciekawe rozwiązania. Milano to odrobina ekstrawagancji utrzymana w klasycznym tonie. Meble tej serii dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: biały, czerwony, niebieski, zielony oraz dąb. Oryginalna stylistyka nadającą łazience niepowtarzalny charakter to wyróżnik serii Milano. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest wzór frontów, który mimo rozdzielności elementów tworzy złudzenie zwartej bryły. Uzyskany w ten sposób intrygujący efekt optyczny nadaje przestrzeni solidny rys. Niebanalne wzornictwo, funkcjonalność, komfort zadowoli klientów ceniących ciekawe rozwiązania. Milano to odrobina ekstrawagancji utrzymana w klasycznym tonie. Meble tej serii dostępne są w pięciu wersjach kolorystycznych: biały, czerwony, niebieski, zielony oraz dąb.
   
Sale konferencyjne
W zależności od przeznaczenia sali - spotkania oficjalne lub mniej formalne - dobieramy takie meble i materiały, aby zrobić jak najlepsze wrażenie na klientach. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na wybór kolorów, materiałów oraz wielkości stołów i krzeseł do sal konferencyjnych. Spotkanie z klientami jest bardzo ważnym momentem w działalności menedżerskiej. Sala konferencyjna musi uwzględniać specyfikę bezpośredniego kontaktu. W zależności od przeznaczenia sali - spotkania oficjalne lub mniej formalne - dobieramy takie meble i materiały, aby zrobić jak najlepsze wrażenie na klientach. Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na wybór kolorów, materiałów oraz wielkości stołów i krzeseł do sal konferencyjnych. Spotkanie z klientami jest bardzo ważnym momentem w działalności menedżerskiej. Sala konferencyjna musi uwzględniać specyfikę bezpośredniego kontaktu.
   
VERSA
VERSA posiada zintegrowany kanał na przewody umieszczony pod blatem biurka. Kanał spełnia zarówno funkcję konstrukcyjną, jak i estetyczną.

Zobacz również