meble

NOMET Sp. z o.o.

 NOMET Sp. z o.o. 
ul. Kanałowa 40/42
87-100 Toruń
woj. kujawsko-pomorskie
tel. (056) 619 81 00   fax: (056) 619 81 17
www: www.nomet.pl
kontakt: nomet@nomet.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Firma NOMET to lider polskiego rynku akcesoriów meblowych i okuć budowlanych. 25 lat w branży procentuje doświadczeniem i znajomością rynku a ciągłe inwestycje technologiczne zapewniają doskonałą jakość produktów. Wszystko to daje wysoką przewagę polskim produktom firmy nad importowanymi odpowiednikami zarówno pod względem cenowym jak i estetycznym.

Asortyment firmy to bogata oferta akcesoriów meblowych i okuć budowlanych. Wśród prawie trzech tysięcy akcesoriów meblowych znajdują się:
 • uchwyty meblowe klasyczne, stylizowane i awangardowe ;
 • akcesoria kuchenne, kosze, relingi i systemy kolumn;
 • akcesoria garderobiane;
 • wieszaki i zawiasy.

  Wśród okuć budowlanych znajdą Państwo prawie 50 rodzin klamek i gałek drzwiowych oraz kilkanaście modeli klamek okiennych. Tak jak i uchwyty wytwarzane są one w formach klasycznych, stylizowanych i awangardowych, znajdując zastosowanie w dowolnym rodzaju drzwi i mebli.

  Nomet kierując się zasadą partnerstwa wobec społeczności lokalnej, zaangażowany jest w sponsoring przedsięwzięć harytatywnych jak i sportowych. Zapewniamy m.in. stałe wsparcie toruńskiemu żużlowcowi Adrianowi Miedzińskiemu - członkowi drużyny Młodzieżowego Mistrza świata Juniorów 2006 i Młodzieżowemu Indywidualnemu Mistrzowi Polski 2005. Przede wszystkim jednak pomagamy dzieciom specjalnej troski - nasze zaangażowanie w pomoc w tym zakresie to nie tylko zakupy sprzętu medycznego ale ciągłe zaangażowanie w ich fizjoterapię.
 • W ofercie:
  - klamki
  - uchwyty
  - wieszaki
  - relingi
  - nóżki
  - kółka

  Produkty

     
  Gałka - ZnAl

     
  Gałka - ZnAl

     
  Gałka okrągła - ZnAl

     
  Uchwyt - ZnAl

     
  Uchwyt - ZnAl

     
  Uchwyt z wkładką - tworzywo/ZnAl

  Zobacz również