meble
Nowości Dodano: 2014-11-10


Fotel Polyphony to mebel wyjątkowy i do tego prawdziwy wirtuoz dźwięku. Polyphony wyróżnia idealna linia, opływowe kształty, niezwykła wygoda i elegancja srebrzystej tapicerki.
 
Fotel o melodyjnej nazwie Polyphony, sygnowany jest nazwiskiem Tomasza M. Koniora, stworzony został przez markę Forum Seating, jedną z 6. marek Grupy Nowy Styl, specjalnie do nowej siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Polyphony to fotel gwarantujący niezwykły efekt wizualny. Jego drewniane elementy wykonane są ze sklejki brzozowej pokrytej naturalną okleiną - czeczotą brzozową, w klasycznym kolorze skrzypiec Stradivarius. Dzięki zastosowaniu tego cennego w meblarstwie materiału ma niezwykle elegancki charakter i idealnie pasuje do najpiękniejszych sal koncertowych.
 
Profil oparcia został w pełni dostosowany do kształtu pleców siedzącej w nim osoby. Zastosowanie dedykowanego wewnętrznego szkieletu konstrukcji gwarantuje doskonałe właściwości ergonomiczne, spełniając jednocześnie wysokie normy jakościowe i normy niepalności. Dzięki swoim opływowym kształtom i zastosowaniu specjalistycznych materiałów, Polyphony posiada również doskonałe parametry akustyczne.
 
Fotel audytoryjny to też mebel, a ten prezentowany dzisiaj na meble.pl - fotel Polyphony to mebel wyjątkowy  
 
Szczególną uwagę należy zwrócić na srebrzystą przędzę, idealnie wręcz dobraną do tapicerki foteli przez specjalistów Konior Studio, która została wykonana na specjalne zamówienie i ze względu na unikalne właściwości trójwymiarowego srebrzenia nie może być wprowadzona do seryjnej produkcji, co czyni fotele Polyphony jedynym, unikalnym produktem.

fot. Forum Seating