meble
Nowości SNAPDodano: 2018-06-25
SNAP
SNAP marki PINIO to uniwersalna, nowoczesna i wyróżniająca się skandynawskim stylem kolekcja mebli skrzyniowych dla dzieci i młodzieży.

Jest pierwszą kolekcją mebli Pinio, w której korpusy z płyty laminowanej oklejono obrzeżami bezspoinowymi (laserowymi).

Gwarantuje to wyjątkowo wysoką jakość i wodoodporność połączenia, a sama fuga klejowa jest tak naprawdę niewidoczna. W efekcie końcowym przekłada się to na estetykę nieosiągalną dla tradycyjnego okleinowania. Fronty mebli są one wykonane z malowanej na biało płyty MDF, nóżki i uchwyty z drewna bukowego. Te ostatnie jednocześnie pełnią funkcję listew ozdobnych.

NAP marki PINIO to uniwersalna, nowoczesna i wyróżniająca się skandynawskim stylem kolekcja mebli skrzyniowych dla dzieci i

Fronty mebli są one wykonane z malowanej na biało płyty MDF, nóżki i uchwyty z drewnaFronty mebli są one wykonane z malowanej na biało płyty MDF, nóżki i uchwyty z drewnaW skład kolekcji SNAP wchodzą meble dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Jest tu łóżeczko niemowlęce z możliwościąW skład kolekcji SNAP wchodzą meble dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Jest tu łóżeczko niemowlęce z możliwością

W skład kolekcji SNAP wchodzą meble dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Jest tu łóżeczko niemowlęce z możliwością przebudowania na tapczanik i meble uniwersalne jak: komoda, szafa, regał, które są potrzebne dziecku w każdym wieku. Ponadto, w kolekcji SNAP jest jeszcze łóżko da starszaka i biurko.

Szeroki asortyment, trwałość konstrukcji i uniwersalne wzornictwo to z pewnością przemyślana inwestycja rodziców w daleką przyszłość dziecka, a przy okazji i oszczędność.

fot. PiniO


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.