meble
Nowości STILODodano: 2018-08-13
STILO
Oto nowa kolekcja mebli wypoczynkowych STILO by CAYA DESIGN na którą wchodzą: sofa 2 i 3-osobowa oraz fotele - jeden z niskim, drugi z wysokim oparciem i puf.
 
Meble STILO prezentujące skandynawską odsłonę wyróżniają opływowe kształty oraz niezwykle starannie wyprofilowane oparcia i podłokietniki kuszące wysokim poziomem komfortu, wygodą.  
 
STILO urokiem i wdziękiem rozświetlą niejedno wnętrze mieszkalne. Wręcz znakomicie prezentować się będą nie tylko w aranżacjach minimalistycznych, ale również, w tych - urządzonych bardziej stylowo.

Na nową kolekcję mebli wypoczynkowych STILO by CAYA DESIGN wchodzą: sofa 2 i 3-osobowa, fotele - jeden z niskim, drugi zNa nową kolekcję mebli wypoczynkowych STILO by CAYA DESIGN wchodzą: sofa 2 i 3-osobowa, fotele - jeden z niskim, drugi zNa nową kolekcję mebli wypoczynkowych STILO by CAYA DESIGN wchodzą: sofa 2 i 3-osobowa, fotele - jeden z niskim, drugi zWymiary mebli z kolekcji STILO wg kolejności: wysokość/szerokość/głębokość w cm.Wymiary mebli z kolekcji STILO wg kolejności: wysokość/szerokość/głębokość w cm.


Takim dodatkowym elementem podkreślającym urok mebli są dość wysokie nóżki wykonane z litego drewna, a także naszyte na oparciach mebli delikatne ozdobne guziki.

Wymiary mebli z kolekcji STILO wg kolejności: wysokość/szerokość/głębokość w cm.

- sofa 2-osobowa: 83/167/84
- sofa 3-osobowa: 83/196/84
- fotel w niskim oparciem: 84x97x83
- fotel z wysokim oparciem: 84x97x103
- puf 60x60x44
 
fot. CAYA DESIGN

Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.