meble

Nowy Styl Group

 Nowy Styl Group 
Pużaka 49
38-400 Krosno
woj. podkarpackie
tel. (13) 43 76 100   fax: (13) 43 62 732
www: www.nowystylgroup.com
kontakt: info@nowystyl.com.pl

Informacje o firmie

Oferujemy

Nowy Styl to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 16 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 30 showroomach m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.

Nowy Styl wyposaża biurowce, centra konferencyjne, kina, stadiony, obiekty muzyczne, sportowe i wielofunkcyjne. Na liście referencyjnej są m.in. korporacje jak DS Smith, Honeywell, Deloitte, ABB, instytucje kulturalne np. NOSPR w Katowicach, Opera w
Monachium i stadiony w Polsce i Francji.

Nowy Styl wytwarza produkty w zakładach wyposażonych w najnowocześniejsze technologie w Polsce, Niemczech, Francji, Szwajcarii, Rosji, na Ukrainie i w Turcji. Produkty Nowego Stylu zdobywają prestiżowe nagrody m.in.: Red Dot Design Award, German Design Award, Iconic Awards, iF Design Award.

Oferujemy

 • krzesła menedżerskie, pracownicze, konferencyjne
 • krzesła kawiarniane, hockery i stołki barowe
 • systemy mebli biurowych
 • sofy i fotele
 • produkty akustyczne
 • fotele kinowe, krzesła audytoryjne oraz siedziska do obiektów sportowych

 

Produkty

 • Xilium - Krzesło pracownicze
 • TigerUP - Krzesło menedżerskie
 • CS5040 - Meble pracownicze
 • LinkUP - Sofy i fotele
 • Hexa - Produkty akustyczne

 

- krzesła menedżerskie, pracownicze, konferencyjne
- krzesła kawiarniane, hockery i stołki barowe
- systemy mebli biurowych
- sofy i fotele
- produkty akustyczne
- fotele kinowe, krzesła audytoryjne oraz siedziska do obiektów sportowych

Produkty

   
FORUM SEATING
O kompleksowości oferty Forum Seating świadczy możliwość aranżacji pozostałych wnętrz funkcjonujących przy kinach, teatrach, salach konferencyjnych i obiektach sportowych: od centrum prasowych, szatni, loż VIP'ów, po poczekalnie, biura menedżerskie i kawiarnie. Wszystkie produkty powstały z myślą o estetyce i funkcjonalności, a przede wszystkim wygodzie słuchaczy i widzów.

www.forumseating.com
   
NOWY STYL
Najobszerniejsza, w pełni kompleksowa oferta foteli i krzeseł, charakteryzujących się zawsze przyjazną relacją jakości i funkcjonalności do ceny. Obejmuje ponad 200 różnorodnych linii foteli i krzeseł, a także stołów i innych elementów wyposażenia wnętrz, znajdujących swoje zastosowanie we wnętrzach biurowych, obiektach gastronomicznych oraz kuchniach i jadalniach.

www.nowystyl.com

Zobacz również