meble
 Interaktywna usługa planowania Loox

Firma Häfele stworzyła z podziałem na rozwiązania dla sklepów i domów interaktywną usługę planowania Loox, która ułatwia tworzenie indywidualnych rozwiązań oświetleniowych oraz opracowanie finalnego projektu.

Konfiguratory oświetlenia Häfele pozwolą przekonać się, jak różnią się od siebie poszczególne rodzaje oświetlenia, wskażą różnice między temperaturami barwowymi światła, rodzajami opraw stosowanymi w różnych pomieszczeniach zarówno w sklepach jak i wnętrzach domów. 

– Dostępna na stronie internetowej usługa jest darmowa, dostępna zarówno dla projektantów, jak i ich klientów. Pozwala dobrać oświetlenie mebli i pomieszczenia, a dodatkowo oferuje szczegółowe informacje o produktach i aspektach technicznych – mówi Maciej Wikorejczyk, ekspert ds. oświetlenia LED w firmie Häfele.

Jak działają konfiguratory Häfele?  Pierwszy krok to wybór kategorii: rozwiązanie dla sklepów lub rozwiązanie dla domów. Po tym wyborze, użytkownik za pomocą przycisków dobiera odpowiadającą mu barwę oświetlenia przewidzianego dla poszczególnych wnętrz.

Wygodny w konfiguratorach podział na rozwiązania dla sklepów - tu sala sprzedaży, strefa kasy, boutique, witryna sklepowa i podział na rozwiązania stref domu - pokój dzienny, kuchnia, sypialnia, garderoba - pomagając w planowaniu oświetlenia umożliwia praktyczną jego symulację w różnych obszarach budynku

Firma Häfele stworzyła z podziałem na rozwiązania dla sklepów i domów interaktywną usługę planowania Loox, która

 Konfiguratory oświetlenia Häfele pozwolą przekonać się, jak różnią się od siebie poszczególne rodzaje

fot. Häfele