meble
Alternatywa dla naturalnej trawy

Sprawdź MultiGrass - alternatywę dla naturalnej trawy - praktyczne i estetyczne rozwiązanie na balkon, taras i nie tylko.

Co warto wiedzieć o MultiGrass? Na kilka pytań dotyczących MultiGrass – wyselekcjonowanej trawy syntetycznej odpowiada Kamil Mistygacz, prezes Zarządu Multi-Decor. 

MultiGrass to alternatywa dla naturalnej trawy - praktyczne i estetyczne rozwiązanie na balkon, taras i nie tylko. Sprawdź


     Sztuczna trawa znajduje wiele zastosowań. Gdzie sprawdza się MultiGrass?

K.M.Trawa MultiGrass może być stosowana na balkonach, tarasach, w domach i ogrodach. Efektownie prezentuje się również w przestrzeniach biurowych i miejscach użyteczności publicznej takich, jak restauracje czy ogródki letnie. Ze względów estetycznych i praktycznych zaleca się jej wykorzystywanie na campingach, polach namiotowych, placach zabaw a także w innych obiektach.

     Jak MultiGrass zachowuje się w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych?

K.M.Nasza trawa jest odporna na ich działanie. Np. po opadach nie trzeba jej suszyć, ponieważ ma specjalne „odpływy” – otwory dylatacyjne. Jej atuty to przede wszystkim wielosezonowość oraz fakt, że nie trzeba jej zdejmować na zimę.

     W kolekcji MultiGrass jest szeroki wybór sztucznych traw, które sugestywnie naśladują naturę. Czym one się różnią?

K.M. Poszczególne modele różnią się gęstością oraz długością włókien. Droższe trawy mają wygląd bardziej zbliżony do naturalnej trawy, są też milsze w dotyku – ze względu na większą gęstość włókien.

     W jakich rozmiarach jest dostępna trawa MultiGrass?

K.M. Warto zapamiętać, że można kupić nawet niewielką ilość naszej trawy, np. 1 mb. Jest dostępna w rolkach o szerokości 2 i 4 m. Długość rolki zależy od gęstości i długości włókna, i wynosi od 20 do 35 m.

     Z instrukcji wynika, że montaż trawy MultiGrass jest łatwy. Czy jest coś, na co należy zwrócić szczególną uwagę?

K.M. W przypadku zastosowania MultiGrass na podłożu utwardzonym ważne jest, aby było ono równe i dobrze przygotowane. Przy użyciu na uchylnych powierzchniach, schodach, progach itp. trawa powinna być przytwierdzona lub umocowana dwustronną taśmą. Generalnie montaż jest bardzo prosty.
 
     Jak długo trwa okres gwarancyjny MultiGrass i co obejmuje gwarancja?

K.M. Trawy MultiGrass przeznaczone są do użytku w ogrodzie i w domu o małym lub średnim natężeniu ruchu. Warunki gwarancji nie obejmują użytku publicznego lub komercyjnego. W zależności od grupy produktowej MultiGrass jest objęta gwarancją 2, 5 lub 8 lat. Okresy gwarancyjne dotyczą trwałości koloru przędzy, trwałości włókna i podkładu. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji gwarancyjnej jest stosowanie się do zaleceń pielęgnacyjnych oraz montażowych.

 

fot. Multi-Decor

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.