meble
Czy mała kuchnia może być i modna i funkcjonalna?

Oczywiście, że tak, a dobrym na to przykładem jest nowy, kompaktowy zestaw Spółki Meblowej KAM z serii KAMduo ML. Ergonomicznie zaprojektowany zestaw kuchenny KAMduo ML łączy modną, akrylową biel oraz topowe dekory drewniane i oferuje wygodne rozmieszczenie wszystkich niezbędnych stref roboczych.

Mocną stroną serii ML jest modułowy podział szuflad pozwalający każdorazowo zaprojektować zabudowę kuchenną, która idealnie wpasuje się w oczekiwania użytkowników. To szczególnie ważne w przypadku ograniczeń metrażowych, gdzie liczy się dosłownie każdy centymetr wolnego do zagospodarowania miejsca. I tu, jak podpowiada producent - warto zdecydować się na nowoczesne, funkcjonalne szuflady o różnej wysokości, które są idealnie dostosowane do wysokości produktów spożywczych, akcesoriów i naczyń najczęściej przechowywanych w kuchni. Można być wręcz pewnym, że szuflady dedykowane konkretnym produktom znacznie ułatwią zorganizowanie przestrzeni kuchennej.  

 

Nawet mała kuchnia może być modna i funkcjonalna, a dobrym na to przykładem jest nowy, kompaktowy zestaw Spółki Meblowej KAMMocną stroną serii ML jest modułowy podział szuflad pozwalający każdorazowo zaprojektować zabudowę kuchenną

Szuflady często wyposażone są w wygodne systemy organizacji wewnętrznej, dzięki którym stają się one jeszcze bardziej pakowne i perfekcyjnie uporządkowane. Posiadają też pełen wysuw, który zapewnia wygodny dostęp do ich zawartości, a do  tego ich otwieranie odbywa się wyjątkowo delikatnie i cicho nawet, gdy są mocno obciążone.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem w przypadku zestawu KAMduo ML są regulowane nóżki, w które wyposażono szafki dolnej zabudowy. Możliwość regulacji w wysokości 10 lub 15 cm pozwala ustawić blat roboczy na optymalną dla użytkownika wysokość.

Prezentowany zestaw KAMduo ML to przykład kolorystycznego minimalizmu, który jest szczególnie cenny w przypadku niedużych wnętrz. Jasna kolorystyka optycznie powiększy nawet najmniejszą kuchnię i dodatkowo ją jeszcze rozjaśni. Białe, akrylowane fronty można zestawić z jednym z dwóch modnych i atrakcyjnych  dekorów drewnianych: dębu lub buka jasnego. Pełne fronty - zwłaszcza w niewielkiej kuchni korzystnie prezentują się w połączeniu z dekoracyjnymi elementami w postaci witryn szklanych.

fot. KAM


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.