meble
Dekorujemy okna na Wielkanoc
Początek wiosny kojarzy się oczywiście z Wielkanocą. A jak wiosna i Wielkanoc, to ozdoby, kolory, motywy zajączków, jajek, kwiatów.

Słońce coraz częściej zagląda przez okna, więc warto, jak proponuje VEKA zadbać o dekoracje okienne.
Bardzo kolorowe ozdoby, wręcz pstrokate, to klasyka Świąt Wielkanocnych. Jednak w tym roku – w trendach i dekoracjach wnętrzarskich - króluje biel i błękit.

Chcąc mieć w oknie modną delikatną dekorację, która stworzy przytulny, miły, subtelny klimat we wnętrzu, wybierzmy zwiewne białe tkaniny, jasne rolety, czyli takie, które przepuszczą wiosenne promienie. Pastelowe odcienie są na pewno mile widziane.

W poszukiwaniu wielkanocnych inspiracji cz.5Dzisiaj wiosenno wielkanocne - dekoracje okien i kilka pomysłów, które podesłała nam firma VEKA, a my przekazujemy je dalejDzisiaj wiosenno wielkanocne - dekoracje okien i kilka pomysłów, które podesłała nam firma VEKA, a my przekazujemy je dalej

 

Parapet to dobre miejsce na dekoracje – kwiaty doniczkowe w nowych osłonkach czy doniczkach, świąteczną kompozycję z kwiatów czy zdobionych jajek. Na karniszu np.można zawiesić na kolorowych wstążkach lekkie wydmuszki (kupuje się gotowe z tworzywa), szklane ozdoby w kształcie jajek.

 Jeśli parapet jest zbyt mały, doskonałym pomysłem jest wykorzystanie komódki czy konsoli postawionych w świetle okna – na nich stawiamy wazony z kwiatami czy gałązkami, na których można też powiesić wydmuszki.

 

Więcej wiosenno-wielkanocnych pomysłów od VEKA znajdziesz TUTAJ

 fot. serwisy firm

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.