meble
Dobra organizacja to podstawa!
Przemyślana organizacja wnętrza szuflady zapewnia dobry wgląd w jej zawartość, jak również komfortowy dostęp do wszystkich przechowywanych artykułów.

AMBIA-LINE firmy Blum to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad LEGRABOX, który sprawia, że wszystkie przechowywane rzeczy dostępne są na wyciągnięcie ręki.

Sztućce powinny być dobrze zorganizowane w szufladzie. Przejrzyste rozmieszczenie sztućców umożliwia specjalny wkład AMBIA-LINE. Piękne i praktyczne rozwiązanie!


Uchwyt na talerze ORGA-LINE pozwala na wygodne i ergonomiczne przechowywanie aż do 12 talerzy. Jednocześnie produkt ten zabezpiecza je przed przesuwaniem się w szufladzie i rozbiciem oraz umożliwia wygodny transport np. na stół.

AMBIA-LINE firmy Blum to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego (fot.1) do szuflad LEGRABOX

Również szuflady w okolicach płyty grzewczej i piekarnika mogą być idealnie zagospodarowane. Szukanie odpowiedniej pokrywki do wyjętego garnka to już historia. Listwy w szufladzie na garnki pozwalają na zorganizowanie wnętrza szuflady i przechowywanie garnków oraz pokrywek w idealnym ładzie.

AMBIA-LINE firmy Blum to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego (fot.1) do szuflad LEGRABOX

fot. BLUM


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.