meble
Dobry program zawiasów Sensys
Program zawiasów Sensys firmy Hettich został rozszerzony o nowe funkcje, oferując tym samym szerokie możliwości zastosowań i ekonomicznego różnicowania serii mebli.

 

     Sensys ze zintegrowaną amortyzacją

Zawias Sensys zapewnia niezwykle łagodne domykanie drzwiczek meblowych już od niespotykanie dużego kąta otwarcia 35 stopni. Dokładne zamknięcie drzwiczek meblowych oraz płynny i delikatny ruch zapewniony jest w zakresie temperatur pomieszczenia od +5°C do +40°C  –  to unikatowe rozwiązanie w skali całego rynku.  

    Zawias Sensys o dużym kącie otwarcia

Sensys o kącie otwarcia 165 stopni pozwala na bardzo szerokie otwarcie, a następnie równomierne i delikatne zamknięcie drzwi meblowych. Zerowy uskok umożliwia montaż szuflad wewnętrznych bez konieczności zastosowania listew dystansowych, a niewielka szczelina pomiędzy ruchomymi elementami wyklucza niebezpieczeństwo skaleczenia się, niezależnie od pozycji drzwi.

        Zawias Sensys o dużym kącie otwarcia otrzymał nagrodę iF Product Design Award 2014.

    Zawias Sensys do grubych drzwi

Specyficzna kinetyka, z jaką mamy do czynienia w przypadku drzwi profilowych oraz drzwi wykonanych z grubego materiału stanowi dla zawiasów duże wyzwanie. Przy pomocy zawiasu Sensys nawet ekstremalnie grube drzwi domykają się płynnie, delikatnie i cicho, dzięki czemu można kontynuować zasadę zachowania jak najmniejszych szczelin nawet przy grubych drzwiach.

        Zawias Sensys do grubych drzwi otrzymał nagrodę iF Product Design Award 2014.

    Zawias Sensys bez amortyzacji

Sensys zapewnia doskonałą amortyzację zarówno dużych i ciężkich, jak i małych czy lekkich drzwi. W celu zróżnicowania ekonomicznego serii mebli, przy jednoczesnym zachowaniu spójnego wyglądu zawiasów, oferowany jest model Sensys w wersji bez amortyzacji.

    Zawias Sensys bez automatyki zamykania

Do frontów bez uchwytów, w których stosuje się funkcję Push to open (naciśnij i otwórz) dostępny jest zawias Sensys bez automatyki zamykania.

  PRZYPOMINAMY: Program zawiasów Sensys firmy HettichProgram zawiasów Sensys firmy Hettich został rozszerzony o nowe funkcje, oferując tym samym szerokie możliwości zastosowańProgram zawiasów Sensys firmy Hettich został rozszerzony o nowe funkcje, oferując tym samym szerokie możliwości zastosowań

          PRODUKTY HETTICH DOSTĘPNE NA CENTRUM.MEBLE.PL

fot. Hettich

Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.