meble
Elfa lubi ład i porządek

Jest taka marka na naszym rynku, z którą wszystko zorganizujesz i poukładasz, która głośno mówi STOP wszelkiemu bałaganowi. A mowa o szwedzkiej marce Elfa i jej nowoczesnym systemom przechowywania, pozwalającym na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

Elfa takich systemów ma kilka - przyjrzymy się bliżej jednemu z nich, a mianowicie wielozadaniowemu, dającemu wiele możliwości kompozycyjnych systemowi Freestanding.

System Freestanding jest wszechstronny i przede wszystkim elastyczny, dopasuje się do każdej wolnej do zagospodarowania powierzchni - niezależnie od tego czy to będzie garderoba, pokój dziecięcy, domowe pomieszczenie piwniczne czy przestrzeń biurowa. To jeszcze nie wszystko, jest kompatybilny - co ważne z innymi systemami Elfa - Decor oraz Classic.

System, umożliwia np. stworzenie w pełnej mobilnej wyspy, z dowolnie zestawionymi ze sobą koszami lub półkami, jak również dzięki pionowym szynom + zestawom stabilizującym + nakładkom, stopkom i wspornikom pozwala zbudować własną konstrukcję - regał, idealnie dopasowany do naszych potrzeb.

Należyty ład i porządek z systemem Freestanding

 Sami decydujemy zarówno o wysokości i szerokości takiego regału oraz w co go wyposażyć - tu do wyboru mamy drążki, wieszaki, półki i kosze o różnych wielkościach. Przy tej okazji, warto zapamiętać, że produkty można dowolnie przestawiać oraz uzupełniać o kolejne elementy.

Należyty ład i porządek z systemem Freestanding


Freestanding ma wiele zalet, a jednym z jego naprawdę mocnych atutów jest możliwość wykorzystania systemu w miejscach trudno dostępnych np. w pomieszczeniach ze skosami.  

  Jest taka marka na naszym rynku, z którą wszystko zorganizujesz i poukładasz, która głośno mówi STOP wszelkiemuJest taka marka na naszym rynku, z którą wszystko zorganizujesz i poukładasz, która głośno mówi STOP wszelkiemu

A teraz UWAGA - mamy dobrą wiadomość. Systemy Elfa dostępne są na meble.pl, a z systemem Freestanding i jego możliwościami zapoznać się możesz TUTAJ - zapraszamy.     

 

fot. Elfa

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.