meble
GTC 400 C Professional

Bosch GTC 400 C Professional to niezawodna w wykrywaniu wad i awarii kamera termowizyjna, która wykazuje różnice temperatury dosłownie w kilka sekund.

Wykorzystując kamerę termowizyjną Bosch GTC 400 C Professional wykonawca może pracować nie tylko szybciej, ale i bardziej efektywnie i to na każdym etapie budowy.

Urządzenie rejestruje obraz termiczny dostarczając wielu szczegółowych informacji, co pomaga nie tylko w szybkiej ocenie sytuacji, ale i zapewnia wykonawcy dane niezbędne do przygotowania np. oferty. Umożliwia też skuteczną kontrolę efektu przeprowadzonych prac. Obsługa urządzenia jest intuicyjna, a zasilanie odbywa się przy użyciu wymiennego akumulatora 12 V lub 4 baterii alkalicznych (AA).

  Bosch GTC 400 C Professional to niezawodna w wykrywaniu wad i awarii kamera termowizyjna, która wykazuje różnice temperaturyBosch GTC 400 C Professional to niezawodna w wykrywaniu wad i awarii kamera termowizyjna, która wykazuje różnice temperatury

Dane techniczne GTC 400 C Professional
Zakres pomiaru: -10°C do +400°C
Dokładność pomiaru temperatury: ± 3°C / ± 3 %
Czułość termiczna: < 50 mK
Rozdzielczość czujnika podczerwieni: 160 x 120, 19.200 pikseli
Kąt widzenia: 71°
Przekątna wyświetlacza: 3,5“, kolorowy wyświetlacz
Stopień ochrony przed pyłem i wilgocią: IP 53
Wbudowana pamięć (liczba zapisywanych obrazów): > 500

Wymiary: wg kolejności długość x szerokość x wysokość: 95 x 63 x 233 mm
Waga: 540  g

Bosch GTC 400 C Professional jest już w sprzedaży, a w wyposażeniu standardowym znajduje się: urządzenie wraz z akumulatorem 12 V / 1,5 Ah, ładowarką GAL 1230 CV Professional, walizką L-BOXX, opaską na rękę i kablem micro USB.

fot. Bosch


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.