meble
Jakie zalety ma system Glide-Tec?

System GLIDE-TEC to opatentowany przez markę Grammer Office, należącą do Grupy Nowy Styl mechanizm, umożliwia ciągłe poruszanie się podczas pracy w pozycji siedzącej.

Tę rewolucyjną wygodę odnajdziesz jedynie w krzesłach obrotowych Grammer Office.  Glide-Tec pozwala przede wszystkim na ergonomiczną i optymalną zmianę kształtu pleców, zgodnie z preferencjami użytkownika. Sprawdź jego ATUTY:

Po pierwsze - efektywniej pracujesz       
Twoje ręce cały czas znajdują się na powierzchni roboczej. GLIDE-TEC utrzymuje Cię w ciągłym ruchu, a jednocześnie ułatwia wygodną pracę w dowolnej pozycji siedzącej. Niezależnie od tego, czy odchylasz się do tyłu, czy jesteś wyprostowany, w każdej pozycji Twoje ręce stykają się z blatem biurka lub klawiaturą.
 
 
Po drugie - wygodniej siedzisz
Mechanizm GLIDE-TEC podpiera plecy dosłownie w każdej pozycji. Twoje plecy potrzebują ruchu – także wtedy, kiedy siedzisz. Zdrowiu i stabilności kręgosłupa sprzyja przecież właśnie nieustanny ruch i zmiana jego ułożenia, z pozycji wyprostowanej w lekko wygiętą i z powrotem.

GLIDE-TEC, dzięki wyjątkowemu, opatentowanemu mechanizmowi pobudzania do zmian ułożenia kręgosłupa od lordozy do kifozy, umożliwia wykonywanie tego ruchu w trakcie siedzenia, a także podpiera kręgosłup w każdej pozycji siedzącej.

Po trzecie - znacznie większy komfort
GLIDE-TEC zapobiega też napięciu mięśni. Dzięki mechanizmowi  zachowujesz dobrą kondycję – nawet pod koniec długiego dnia pracy w pozycji siedzącej. Bez względu na to, którą pozycję siedzącą preferujesz, ta innowacyjna technologia projektowania siedzisk aktywnie przeciwdziała napiętym mięśniom. Szyja, co jest niezwykle ważne nie jest nadmiernie obciążona i zawsze pozostaje rozluźniona, a Ty zachowujesz większą jasność umysłu.


fot. Grammer Office

 


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.