meble
Panel SV-09/SVP-09 z systemu Infratop by VOX
Panel SV-09/SVP-09 firmy VOX, z systemu podbitki dachowej Infratop został wyposażony w opatentowane rozwiązanie, a mianowicie funkcję ukrytej wentylacji.


Perforacje, które znajdują się w załamaniu panelu po zamontowaniu są zupełnie niewidoczne.

To dobre rozwiązanie, bowiem oprócz większej wspomnianej już estetyki wykończenia, gwarantuje również właściwą wentylację połaci dachowej. Kształt samego panelu jest  innowacyjny i nowoczesny. Swoim wyglądem przypomina dwie szerokie deski. Dzięki temu można zyskać większą przestrzeń do zamontowania punktów świetlnych czy to na tarasie, altanie, wiacie garażowej.

 

  Panel podbitki SV-09/SVP-09 oprócz ukrytej wentylacji wyróżnia się też większą estetyką, gdyż perforacje,  Panel podbitki SV-09/SVP-09 oprócz ukrytej wentylacji wyróżnia się też większą estetyką, gdyż perforacje,  Panel podbitki SV-09/SVP-09 oprócz ukrytej wentylacji wyróżnia się też większą estetyką, gdyż perforacje,Profil SV-09/SVP-09 gwarantuje również szybszy montaż. Nie trzeba już montować , jak to było wcześniej

Profil SV-09/SVP-09 gwarantuje również szybszy montaż. Nie trzeba już montować , jak to było wcześniej - dwóch rodzajów paneli (z perforacją i bez), ponieważ nowy profil łączy te dwie funkcje. A dzięki systemowi click i podwyższonej sztywności jego instalacja jest nie tylko szybka, ale i łatwa.

Nowy panel z ukrytą perforacją dostępny jest w dwóch kolekcjach VOX: Unicolor - tu występuje w kolorze bieli, grafitu lub brązu, oraz Nature - odwzorowujący fakturę i usłojenie drewna orzechowego lub złotego dębu. Zaproponowana przez firmę VOX oferta kolorystyczna umożliwia dopasowanie podbitki do najczęściej stosowanych elementów stolarki.

fot. VOX


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.