meble
Postaw na łazienkę w wiosennej odsłonie
Mamy wiosnę, więc warto wpuścić do naszej przestrzeni łazienkowej, ale i kuchennej energetyczny powiew świeżości w postaci ciepłych, a zarazem energetycznych kolorów.

Co powiecie na kolekcję Colour Yellow od Grupy Tubądzin, w której żywe barwy przełamane klasyczną czernią nadadzą wnętrzu nowej energii?

Kolekcja Colour Yellow jest uniwersalna. Pozwala na swobodne miksowanie ze sobą poszczególnych elementów, dzięki stylistycznie spójnej serii płytek ściennych o intensywnych barwach.

Linearne dekoracje umożliwiają dowolne kształtowanie przestrzeni, a płytki z kolekcji o wysokim połysku optycznie powiększą powierzchnię łazienki. Tubądzin podpowiada, że w roli dodatków świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju ozdoby w odcieniach grafitu i szarości, które wkomponują się w aranżację i nadadzą wnętrzu interesującego wymiaru.

Mamy wiosnę, więc warto wpuścić do naszej przestrzeni łazienkowej, ale i kuchennej energetyczny powiew świeżości w postaci Co powiecie na kolekcję Colour Yellow od Grupy Tubądzin, w której żywe barwy przełamane klasycznąWprowadzenie do łazienki tak odważnych barw - kontrastowego zestawienia słonecznej żółci z głęboką czernią

Wprowadzenie do łazienki tak odważnych barw - kontrastowego zestawienia słonecznej żółci z głęboką czernią gwarantuje uzyskanie niesztampowego wnętrza. Wiosennego akcentu dodadzą  również spójne kolorystycznie mozaiki ścienne oraz energetyczny dekor Hoop. Taka żywa aranżacja gwarantuje dawkę energii i sprawi, że łazienkowe wnętrze nabierze charakteru.

fot. Tubądzin


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.