meble
Postaw na system szuflad „Moovit”
Nowy system szuflad „Moovit” z oferty Häfele zapewnia płynny i pełny wysuw, swobodę aranżacji mebla oraz wysoką jakość elementów.

Możliwość samodzielnego dopasowania paneli bocznych (również w wariancie szklanym) sprawia, że szuflady „Moovit” można łatwo i dokładnie przystosować do preferencji producenta i użytkownika. Duża pojemność, hamulec siły zamykania „Smuso”, nowoczesne prowadnice „Matrix” i komfort użytkowania to największe atuty systemu.

  Nowy system szuflad „Moovit” zachwyca designem, łatwością montażu i możliwością indywidualnego dostosowania wyglądu komórMożliwość samodzielnego dopasowania paneli bocznych (również w wariancie szklanym) sprawia, że szuflady „Moovit” można łatwo

Szuflady „Moovit” mogą być wyposażone w stylowe fronty bezuchwytowe lub fronty z nowymi uchwytami z bogatej kolekcji Häfele.

        - Dolne szafki zabudowy meblowej też wymagają uwagi. Nowoczesny, kreatywny  stolarz doradzi w nich zastosowanie komfortowych systemów szuflad. Takie cechy posiada nowy system. Szuflady wyglądają bardzo nowocześnie, a zarazem stylowo. W montażu i użytkowaniu są przy tym wysoce przyjazne – mówi Jakub Malinowski, ekspert ds. okuć meblowych w firmie Häfele.

System charakteryzuje się udźwigiem nawet do 70 kg. Szuflady prezentują się bardzo dobrze zarówno w zabudowie minimalistycznej, jak i niepozbawionej finezyjnych zdobień i elementów.

Nowy system Moovit został zaprezentowany na tegorocznych targach interzum w Kolonii.

fot. Häfele


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.