meble
Postaw na wyspę!
Wyspa to też mebel, wielofunkcyjny mebel kuchenny, który w wydaniu nowoczesnym jest m.in. dobrym sposobem na połączenie strefy kuchennej i salonowej.

- Centrum kuchennego świata coraz częściej przenosi się na wyspę kuchenną. Na dużych, obszernych wyspach można funkcjonalnie zagospodarować strefy zmywania, gotowania i przechowywania. Nie zawsze jednak metraż mieszkania pozwala na mebel o tak rozbudowanej formie. Można wówczas ograniczyć się do jednej ze stref, na przykład przechowywania, a mniejsze gabaryty zrekompensować atrakcyjnym designem - podpowiada Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka Spółki Meblowej KAM z Milejewa.

Takie właśnie rozwiązanie znajdziemy w najnowszej koncepcji wyspy z linii KAMmoduł Premium (fot.1). Od strony kuchennej wyspa ma charakter typowo roboczy. Pełni tu funkcję wygodnego blatu, pod którym mieszczą się pojemne szuflady do przechowywania. Natomiast od strony salonu ma charakter bardziej wypoczynkowy, bowiem zaaranżowano na niej ławę, miękko wykończoną tapicerowanym obiciem.

 

Wyspa to też mebel, wielofunkcyjny mebel kuchenny, który w wydaniu nowoczesnym jest m.in. dobrym sposobem na połączeniefot. 2 i 3  wyspy z kolekcji KAMmoduł ProLinefot. 4 - wyspa z kolekcji KAMPlus

 

- Dla poszukiwaczy „nowych wrażeń” aranżacyjnych, ława zintegrowana z wyspą może stanowić ciekawą alternatywę dla krzeseł, które zazwyczaj ustawiamy przy wyspie od strony salonowej - mówi Sylwia Kowalska-Mikutel.

Nawet nieduża wyspa w przestrzeni kuchni będzie dominującym elementem wnętrza, dlatego wymaga atrakcyjnej oprawy. W linii mebli KAMmoduł Premium, firma KAM zastosowała prestiżowe wykończenie w postaci naturalnego forniru. Warto zwrócić uwagę na nowoczesny charakter mebli, który zapewnia nie tylko ich niestandardowa forma, ale nietypowe wybarwienie drewnianego dekoru - niebieski w grafitowym odcieniu. Całość jest zestawiona z uchwytami w kolorze miedzi.

fot. KAM


Komentarze

Dodaj własny

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze.